Karolina Szostak znowu zaryzykowała stylizacją. Czy ta obszerna marynarka to dobry wybór? Ognista czerwień skupia spojrzenia

Karolina Szostak na Gali Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak na Gali Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak na Gali Tygodnika Piłka Nożna. Gwiazda Polsatu zaryzykowała stylizacją? Jak wyglądała w czerwonej marynarce?

Jakiś czas temu zrobiło się o Karolinie Szostak głośno w kontekście spektakularnej metamorfozy sylwetki. Sport, dieta i efekt zadziwił jej fanów. Przemiana nie byłaby możliwa, gdyby nie specjalne żywienie i wielka dyscyplina gwiazdy.

To cudownie oczyszcza organizm ze wszystkich zanieczyszczeń. A we wrześniu robię dwa tygodnie tak zwanej przypominajki. Odrzuciłam też wszystko, co działało na mnie destruktywnie. Nie jem nabiału i pszenicy. Zwracam uwagę na to, by nie łączyć białkowych produktów z węglowodanami. Nie mówię już o przetworzonej żywności! W swojej kuchni bazuję na dużej ilości warzyw i owoców – opowiedziała o nich.

Niedawno jednak fani zasugerowali w komentarzach na jej Instagramie, że przybyło jej nieco kilogramów. Zaczęli dopytywać, czy nie dopadł jej przypadkiem efekt jojo.

Dobrze mówili o tym efekcie jojo. Nie da się tego utrzymać, ale i tak Panią uwielbiam – zasugerowała jedna z użytkowniczek, komentując jej zdjęcie w sportowej stylizacji.

Karolina Szostak odpowiedziała.

Da się spokojnie, ubranie nie odzwierciedla – napisała.

To, jak rzeczywiście wygląda, pokazała w Boże Narodzenie, gdy wrzuciła do sieci zdjęcie u boku mamy. Z kolei na gali 30-lecia Polsatu zachwycała w czarnej sukience. Potem zaryzykowała stylizacją na Gali Mistrzów Sportu. Podczas kolejnego wydarzenia także postawiła na odważny strój. Jak wyglądała?

Gala Tygodnika Piłka Nożna. Karolina Szostak w ognistej czerwieni

Karolina Szostak nie mogła ominąć wydarzenia związanego z jej profesją i pojawiła się wśród gwiazd na Gali Tygodnika Piłka Nożna. Prezenterka pojawiła się w bardzo modnym garniturze. Obszerna marynarka o ciekawym kroju i ze zdobieniem na ramieniu w połączeniu z wąskimi spodniami i butami na obcasie, dały świetny efekt, zwłaszcza ze względu na kolor. Ognista czerwień to strzał w dziesiątkę.

Zajrzyjcie do naszej galerii i sami oceńcie.


Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Komentarze

 • Gość pisze:

  No niestety ale łatwiej schudnąć niż utrzymać efekt diety !Wiem co mówię bo przez to przeszłam.A jeszcze trudniej pogodzić się z faktem „nie atrakcyjnego „wyglądu!

 • Gość pisze:

  Obszerne ubrania to próba ukrycia że Karolinie wróciło co nie co widać po twarzy klatce piersiowej i udach niestety.
  Dieta urozmaicona i zdroworozsadkowa działa ale monotonna dieta działa na krótką metę szczególnie jak ma się problem z tarczycą
  Wiem jak ciężko się pogodzić ze kg zaczynają wracać
  Może próba zmiany na inną dietę a nie tylko dieta Dąbrowskiej. Pozdrawiam wszystkich zmagających się z wahaniami wagi.

 • Gość pisze:

  Ja ją rozumiem. Kilkanaście lat temu schudłam 40 kg. Jak przys,ło jojo, też wypierał to że świadomości. Na szczęście przytyłam tylko 20 kg. Wiem, że jestem za gruba, ale cieszę się, że nie wróciło wszystko. Karolina pr,ytyła kółka koło, widać to chociażby po buzi.

 • Gość pisze:

  Utyla min 10-15 kg i te oversizy nic nie zakryja

 • Monika pisze:

  Ma 30 lecie Polsatu grubsza od Pani Terentiew.

 • Gość Janina pisze:

  Bardzo ładnie super babka bardzo ją 💓

 • Gość pisze:

  Znowu gruba

 • Gość pisze:

  Zdecydowanie to jak jej się materiał bluzki i spodni ciążę sugeruje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×