Szukaj

Karolina Szostak bez makijażu i zrobionej fryzury w metrze! Poznalibyście ją?

Karolina Szostak bez makijażu w metrze

Karolina Szostak bez makijażu w metrze

Karolina Szostak jeszcze niedawno wygrzewała swoje odchudzone ciało na boskiej plaży w Izraelu. Prezenterka po powrocie z wakacji natychmiast rzuciła się w wir pracy, w przeciągu kilku dni prezenterka zaliczyła kilka imprez branżowych, zaprezentowała kilka świetnych stylizacji jesiennych, widzowie mogli ją także podziwiać na antenie Polsatu, gdzie prowadzi serwis sportowy.

Okazało się, że piękna Karolina podczas jesiennych chłodów nieuważnie się przeziębiła. Niestety mimo choroby dziennikarka chodzi do pracy, jednak profilaktycznie zadbała o fenomenalne suplementy odpornościowe oraz wskoczyła w ciepłą puchową kurtkę. Na swoim profilu gwiazda wkleiła śliczną fotkę, na której jest ubrana w złotą kosmiczną puchową kurtkę. Na zdjęciu widać, że Karolina jest chora, bardzo umęczona i szybko wraca do domu korzystając z uroków jazdy metrem.

Karolina najwyraźniej nie jest w najlepszej formie, nie zadbała nawet o makijaż  i uczesanie. Całe show tym razem skupiło się na jej spektakularnej kurtce. Nawet podczas choroby Karolina znalazła sposób, aby odwrócić uwagę od choroby i mimo wszystko poświecić złotym blaskiem gwiazdy. Tym razem jest to blask bijący z jej kosmicznej kurtki, ale miejmy nadzieję, że Szostak szybko dojdzie do zdrowia.

Zobaczcie jak wygląda umęczona Karolina w metrze.

Karolina Szostak w butach, które jeszcze niedawno były szczytem obciachu. Bardzo odważny wybór

Gwiazdy na kolacji w japońskiej restauracji: Anna Mucha, Karolina Szostak, Ola Kisio, Kasia Warnke

Blichtr i przepych na pokazie kolekcji Louis Vuitton: Katarzyna Zielińska, Joanna Horodyńska, Karolina Szostak

 


Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?

×