Kanye West komentuje rozstanie Kim Kardashian i Pete’a Davidsona. Przerwał milczenie i wpisem rozwalił system

Kanye West komentuje rozstanie Kim i Pete'a

Kanye West komentuje rozstanie Kim i Pete'a

Kim Kardashian i Pete Davidson się rozstali. Media na całym świecie komentują ten fakt, a co ma do powiedzenia były mąż Kardashianki, Kanye West?

Kim Kardashian to chyba najsłynniejsza celebrytka na świecie. Przez lata widzowie śledzili ją i jej bliskich w programie Z kamerą u Kardashianów. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej dzięki małżeństwu ze słynnym raperem Kanyem Westem. Doczekali się razem gromadki dzieci i kiedy wyglądało, że stworzyli stabilny związek, rozstali.

Przyczyną rozpadu tej relacji były problemy psychiczne Kanye. Nie chciał leczyć choroby afektywnej dwubiegunowej, przez którą zachowywał się w budzący kontrowersje sposób. Między innymi wielokrotnie pomawiał żonę i jej rodzinę w mediach społecznościowych i w trakcie wywiadów.

Pod koniec ubiegłego roku, na krótko po rozstaniu z Westem, Kim weszła w związek z komikiemPetem Davidsonem. Wszystko wskazywało na to, że są dla siebie stworzeni, a zakochany po uszy mężczyzna zrobił sobie tatuaż na cześć partnerki. Wielka miłość nie potrwała długo. Od soboty zachodnie media rozpisują się o ich rozstaniu. Nieoficjalnie mówi się, że poróżniły ich życiowe priorytety.

Niedługo przed medialną burzą pojawiły się nawet pogłoski, o tym, że  Kardashianka wróciła do Kanyego Westa. Informatorzy amerykańskich portali twierdzą jednak, że o ich powrocie do siebie nie ma mowy.

Media huczą o rozstaniu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona, jednak fani cały czas czekali na to, jak na wieści zareaguje Kanye West, który bardzo przeżywał to, że jego była partnerka, związała się z komikiem. W końcu to zrobił i to w swoim stylu.

Kanye West zabiera głos w sprawie rozstania Kim Kardashian i Pete’a Davidsona

W poniedziałek na instagramowy profil Kanye Westa trafiło zdjęcie, na którym widzimy przerobiony nagłówek gazety The New York Times, w którym raper  ogłosił śmierć swojego rywala. Osobliwy nekrolog dotyczy oczywiście Skete’a Davidsona, bo właśnie tak były mąż Kardashianki wielokrotnie tytułował komika. Post pozostawi bez komentarza.

Co ma na myśli? Biorąc pod uwagę ilość obelg, którymi obrzucał Pete’a w ostatnim czasie, obszedł się z komikiem dosyć łagodnie.


Kanye West komentuje rozstanie Kim Kardashian i Pete'a Davidson

Kanye West komentuje rozstanie Kim Kardashian i Pete'a Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Komentarze

  • Gość Toja pisze:

    Jak widać Kanye to psychol.Swietnego tatusia Kim wybrała dla swoich dzieci.Porąbany do kwadratu.

  • Gość pisze:

    West powinien trafić na oddział psychiatryczny. Gdyby Kim nie rozstała się z Pete (lub odwrotnie) i wyszedłby im ten związek to w przypadku ślubu mógłby fizycznie skrzywdzić Pete. Ten człowiek jest nieobliczalny

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×