Pete Davidson zrobił kolejny tatuaż z miłości do Kim Kardashian. Pod serią romantycznych zdjęć padło pytanie o ich… stopy. O co chodzi?

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson chwalą się swoim uczuciem, publikując urocze zdjęcia. Fani dopatrzyli się na ciele komika kolejnego tatuażu poświęconego ukochanej. Co przedstawia tym razem?

Związek Kim Kardashian i Pete’a Davidsona był jednym z najbardziej zaskakujących wydarzeń światowego show-biznesu 2021 roku. Para poznała się w październiku na planie programu rozrywkowego amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC – Saturday Night Live. Celebrytka i komik pocałowali się podczas jednego ze skeczów, co wywołało w mediach falę domysłów na temat ich relacji. Zakochani przez wiele miesięcy ukrywali swoje uczucie aż do lutego, kiedy Pete w końcu zdecydował się potwierdzić doniesienia o związku z jedną z najbogatszych celebrytek na świecie. Również Kim przestała ukrywać swojego nowego partnera, publikując już miesiąc później ich wspólne zdjęcie.

Duet zadebiutował na czerwonym dywanie podczas eventu w Białym Domu dla gwiazd i dziennikarzy – White House Correspondents' Association, pozując wspólnie fotoreporterom w eleganckich stylizacjach. Para nie szczędziła sobie czułości i już wtedy ich spojrzenia mówiły, że jest między nimi chemia.

Na silne uczucie, łączące parę celebrytów wskazują jednak nie tylko sposób, w jaki na siebie patrzą. Pete Davidson wielokrotnie pokazywał już, że zależy mu na partnerce. Dowodem miłości komika są między innymi tatuaże, które zdobią jego ciało. Część z nich poświęcona jest właśnie jego ukochanej, Kim Kardashian oraz jej dzieciom. Jednym z nich jest charakterystyczny napis nad sercem o treści Moja dziewczyna jest prawniczką. 

Gwiazdor Saturday Night Live został także niedawno sfotografowany z nowym tatuażem na szyi, który wydaje się przedstawiać napis KNSCP. Internauci natychmiast rozpoczęli spekulacje na temat znaczenia nowego malunku na ciele Davidsona. Według wielu z nich litera „K” ma oznaczać „Kim”, a następne litery napisu kolejno imiona dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa: North, Saint, Chicago i Psalm. Ukochany Kim zdecydował się nawet wypalić imię swojej ukochanej na piersi, tworząc trwały symbol jego miłości.

Peter Davidson zrobił tatuaż dla Kim Kardashian

Kim Kardashian opublikowała ostatnio w swoich social mediach zdjęcia, na których fani dopatrzyli się kolejnego tatuażu Pete’a związanego z jego partnerką. Wszystko wskazuje na to, że artysta chciał upamiętnić ich słynny pocałunek w programie Saturday Night Live, tatuując napis „Jasmine” i „Aladyn” z symbolem nieskończoności pomiędzy.

Uwagę obserwatorów Kim zwrócił także komentarz jej siostry, Khloe Kardashian, która pod zdjęciem zapytała parę:

Czy wy też macie fetysz stóp? – zażartowała

Na większości opublikowanych przez gwiazdę zdjęć faktycznie znajdują się ich stopy. Podobają Wam się tatuaże Davidsona? Co sądzicie o takiej formie wyrażania uczuć?


Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Kim Kardashian Pete Davidson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×