Szukaj

Kanye West odpowiada na pozew rozwodowy Kim Kardashian. Postawił twarde warunki. Czego się domaga?

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą

Kanye West nie pozostał obojętny na pozew rozwodowy Kim Kardashian. Postawił twarde warunki, o których informuje zagraniczna prasa. Czego się domaga od (byłej) żony?

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w 2014 roku. Było huczne wesele transmitowane w telewizji i ślubna sesja w amerykańskim Vogue’u. Przez wiele lat można było odnieść wrażenie, że tworzą dobrze dobrany duet. Na każdej imprezie, na której pojawiali się razem, przyciągali uwagę fotoreporterów. Ich zdjęcia zwykle były najczęściej publikowanymi na łamach kolorowej prasy.

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rodowodowych planach pary. Decyzję o zakończeniu małżeństwa miała podjąć Kim, która coraz gorzej znosiła wahania nastroju Kanye. Od dwóch lat próbowała ratować ich związek, głównie w trosce o dobro dzieci:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód, Kanye West odpowiada. Czego się domaga?

Kardashian w połowie lutego złożyła pozew o rozwód, do którego dotarły tabloidy. Zagraniczna prasa donosi, że Kanye West dopiero teraz zdecydował się na niego odpowiedzieć. Postawił Kim twarde warunki.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że North, Saint, Chicago i Psalm będą przez większość czasu z matką. Jak podaje TMZ, raperowi nie podoba się taki pomysł. Domaga się wspólnej opieki prawnej nad dziećmi naprzemiennej w systemie 50/50. Obecnie wspólnie opracowują harmonogram spotkań, który zostanie przedstawiony w sądzie do akceptacji.

Wiadomo też, że Kim nie będzie walczyć o alimenty od Kanye, podobnie jak on nie chce jej wsparcia finansowego. Chociaż miałby o co walczyć. Gwiazda reality show przez ostatnie 7 lat zgromadziła olbrzymi majątek. Niedawno zadebiutowała na liście najbogatszych ludzi świata z dorobkiem 1 miliarda dolarów.

Nie wiadomo, jak para zdecyduje się podzielić nieruchomości i inne wspólne dobra.

W dokumentach nie ujawniono dokładnej daty separacji. Być może nigdy nie dowiemy się, kiedy tak naprawdę Kim i Kanye zdecydowali się rozstać.


Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West - pokaz Versace 2018

Kim Kardashian i Kanye West - pokaz Versace 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×