Gwiazda „Barw Szczęścia” jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł przystojniak z planu serialu

Kamila Kamińska

Kamila Kamińska

Kamila Kamińska i Michał Meyer pochwalili się łączącym ich uczuciem. Zakochani są parą nie tylko w serialu, ale także w życiu prywatnym. Co na to fani?

Barwy Szczęścia to serial, który jest uwielbiany przez miliony Polaków. Na antenie pojawia się od wielu już lat i ma wierną grupę widzów. Grający w nim aktorzy szybko zyskali sławę, a fani chcą dowiedzieć się jak najwięcej nie tylko o ich rolach, ale także o życiu prywatnym. Jedną z aktorek, która zdobyła sporą sławę dzięki tej produkcji jest Kamila Kamińska. W Barwach Szczęścia wciela się ona w postać przedsiębiorczej Reginy, a jej ciekawe perypetie są śledzone przez sympatyków telenoweli z zapartym tchem.

Kamila jest też doskonale znana widzom z serialu Zakochani po uszy, który jest emitowany w TVN7. Opowiada on losy Piotra, w którego wciela się Michał Meyer oraz Asi, którą gra Katarzyna Grabowska. Byli kochankowie spotykają się po kilku latach rozłąki i starają się poradzić sobie z tym, co obecnie przyniosło im życie. Główny bohater spotyka się z Sylwią Witos, którą gra właśnie Kamila Kamińska. Okazuje się, że uczucie połączyło nie tylko dwójkę bohaterów, ale także wcielających się w ich role aktorów. Aktorka wcześniej spotykała się z reżyserem – Łukaszem Palkowskim.

Kamila Kamińska i Michał Meyer są parą

Wczorajsze walentynki upłynęły w show-biznesie pod znakiem romantycznych kadrów. Gwiazdy chwaliły się pięknymi zdjęciami ze swoimi drugimi połówkami. Kilka z nich wybrało dzień zakochanych, aby poinformować fanów o zmianach w swoim życiu.

Klaudia Halejcio ogłosiła, że spodziewa się dziecka, Ela Romanowska pochwaliła się zaręczynami, a Kamila Kamińska i Michał Meyer potwierdzili, że również poza planem serialu łączy ich prawdziwe uczucie.

Na profilu aktorki pojawiło się ich wspólne czarno-białe zdjęcie. A pod nim znalazł się bardzo wymowny opis:

Miłości w codzienności.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, którzy cieszą się ze szczęścia aktorskiej pary. Wielu z nich jest jednak zaskoczonych wyznaniem Kamili i Michała.

  • Uwielbiam Was – napisała Maja Hyży.
  • Ale szok! Nie sądziłam, że Państwo są parą w prawdziwym życiu.
  • To takie dziwne uczucie.. oglądać was na ekranie i za chwile moc zobaczyć was razem. Super!
  • Gratuluje. Wspaniała wiadomość.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować zakochanym i czekać na ich kolejne romantyczne ujęcia.

Oglądacie serial z ich udziałem? Przypomnijmy, że Michał wystąpi również w 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, której premiera już w marcu.


Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kim jest Michał Meyer?

Kim jest Michał Meyer?

Kamila Kamińska – 1800 gramów, premiera filmu

Kamila Kamińska – 1800 gramów, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×