Szukaj

Zwycięzca „Big Brothera” obraził widzów i został bez złotówki. A od finału show minął dopiero tydzień!

Kamil Lemieszewski został bez pieniędzy

Kamil Lemieszewski tydzień temu wygrał program Big Brother. W ramach nagrody dostał m.in. czek na 100 tysięcy złotych. Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem został bez grosza przy duszy. Jak to możliwe?

Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję programu Big BrotherKiedy opuścił dom Wielkiego Brata bogatszy o 100 tysięcy złotych, zakpił z widzów, którym przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę”. Po zakończeniu finału, gdy emocje nieco opadły, swoją wypowiedź skomentował w rozmowie z naszą reporterką:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Zwycięzca Big Brothera, Kamil Lemieszewski nie ma pieniędzy. Jak to możliwe?

Chociaż Kamil wygrał czek na 100 tysięcy złotych, na kilka dni przed świętami został bez pieniędzy, o czym poinformował w trakcie jednego ze swoich ostatnich wywiadów. Jak to możliwe? Wszystko przez  fakt, że zarówno na główną wygraną, jak i resztę wynagrodzenia, będzie musiał czekać nawet kilka miesięcy:

Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy… – wyznał w rozmowie z Party.

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2. Co zrobi z wygraną i na co planuje ją przeznaczyć?

Nie jest tajemnicą, że Kamil wygrane pieniądze chce przeznaczyć na cele charytatywne i samorozwój. Środki finansowe pomogą mu w robieniu filmów o Polakach, bohaterach narodowych, którzy uratowali nasz kraj od niewoli i walczyli o jego wolność. Chciałby promować swoją ojczyznę na świecie, ze szczególnym naciskiem na kulturę.

Zobacz: Natalia Dawidowska o udziale w Big Brotherze: „Chciałam pokazać, że oby LGBT są normalne” [WIDEO]


Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Martyna Lewandowska i Kamil Lemieszewski na finale Big Brothera

Martyna Lewandowska i Kamil Lemieszewski na finale Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×