Nowe doniesienia w sprawie Kamila Durczoka. Dziennikarz niedawno trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok niedawno trafił do szpitala, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Właśnie tam pojawił się kolejny wpis, w którym zdradził, jak się czuje. Sprawdźcie, co napisał.

Kamil Durczok jest dziennikarzem z wieloletnim doświadczeniem. Jest laureatem wielu branżowych wyróżnień, w tym m.in. nagrody Grand Press dla dziennikarza roku, Złotej Telekamery w kategorii Informacje oraz Wiktora dla najwyżej cenionego dziennikarza, komentatora i publicysty.

Ostatnio, zamiast o osiągnięciach, głośno jest o skandalach z jego udziałem. W tym m.in. o tym, który miał miejsce dwa lata temu. Durczok wracał z nadmorskiego Władysławowa do swoich rodzinnych stron, które znajdują się na Śląsku. Na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego uderzył samochodem w jeden z pachołków rozdzielający pasy ruchu. Prowadził na „podwójnym gazie”.

Pod koniec marca zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd skazał Durczoka na rok więzienia, w zawieszeniu na dwa lata. Został zobowiązany do tego, by zapłacić 3 tysiące złotych grzywny oraz 30 tys. zł na Fundusz Sprawiedliwości.

Kamil Durczok komentuje swój stan zdrowia. Jak się czuje?

W połowie maja Kamil Durczok trafił do szpitala, o czym poinformował w social mediach. Przekazał, że jego stan jest na tyle poważny, że lekarze zdecydowali, by przetoczyć mu krew:

W nocy pilnie przetaczano mi krew. Poruszające doznanie… Nie medycznie, bo to prosty zabieg, ale psychicznie. Wszystkie wyświechtane hasła typu „krew darem życia” nagle nabierają zupełnie nowego znaczenia. Wszystkim krwiodawcom nisko się kłaniam. Tym z BRh+ szczególnie.

Po kilku dniach milczenia Durczok dodał kolejny post na Twitterze. Poinformował, że już opuścił placówkę. Podziękował też lekarzom za udzieloną pomoc:

Uprzejmie informuję moich przyjaciół i życzliwych obserwatorów, że wróciłem ze szpitala i wygląda, że jeszcze chwilę będę żył. Wrogów informuję o tym z jeszcze większą radością. Fantastycznym lekarzom i pielęgniarkom z CSK Ligota bardzo dziękuję.

Internauci nie przeszli obojętnie. W komentarzach życzą dziennikarzowi szybkiego powrotu do formy:

  • Nie zgadzam się z Panem w większości spraw, ale zdrowie jest ponad takie kwestie i spory. Tak więc życzę zdrowia.
  • Panie Kamilu super!!! Zdrowia!!! Proszę teraz dbać o siebie!!!
  • Podniósł się Pan kolejny raz i na prawdę mnie to cieszy. Zdrowia i na pohybel wrogom!

Część fanów pisze, że nie może się doczekać momentu, w którym Kamil Durczok opublikuje swój komentarz na temat aktualnych wydarzeń. Obserwujecie jego wpisy?


Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×