Szukaj

Jest coraz poważniej. Kamil Durczok przez wypadek po alkoholu straci znacznie więcej niż tylko szacunek widzów

Kamil Durczok

Kamil Durczok miał wypadek samochodowy. Być może będzie musiał ponieść jego konsekwencje. Zobacz, z czym może raz na zawsze się pożegnać. 

Kamil Durczok spowodował wypadek samochodowy. Mężczyzna na „podwójnym gazie” miał przejechać w piątek nawet 370 km. Okazało się, że prawdopodobnie miał 2,6 promila alkoholu we krwi. W poniedziałek podczas spotkania z dziennikarzami, mężczyzna wyraził skruchę i przeprosił za swoje zachowanie:

Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich, którzy we mnie wierzyli i mi ufali. To są bardzo trudne dni dla mnie. To co się wydarzyło jest karygodne. (…) Najbardziej chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na cierpienie, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli.

Kamil, od jakiegoś czasu ma pozwolenie na broń. Jest duża szansa na to, że miał ją ze sobą w momencie wypadku. Jak podaje Super Express przez całą tą sytuację, Durczok może stracić swoje uprawnienia, a zezwolenie może zostać cofnięte. Wszystko przez to, że mężczyzna może zostać skazany:

Prowadzenie w stanie nietrzeźwości stanowi przestępstwo umyślne i zgodnie z przepisami ustawy o broni i amunicji prawomocne skazanie wyrokiem sądu za takie przestępstwo stanowi obligatoryjną podstawę cofnięcia pozwolenia na broń – tłumaczy w tabloidzie Dorota Wołozyńska, naczelnik Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Co więc czekałoby Durczoka, jeśli usłyszy wyrok sądu? Przede wszystkim dziennikarz będzie musiał sprzedać całą posiadaną broń w ciągu 30 dni. Jeśli nie znajdzie nabywcy, w jego obowiązku będzie przekazanie całego arsenału w ręce policji.

Kamil podobno ma niemałą kolekcję. Podobno w jego zasobach znajdziemy broń gazową, myśliwską oraz pistolet walther. Tak pokaźny arsenał miał mu być potrzebny do ochrony osobistej. Czy będzie musiał się z nim pożegnać? O tym z pewnością przekonamy się w ciągu kolejnych tygodni.

Zobacz: Kamil Durczok po wypadku wypowiedział słowa, które zapamięta na całe życie. Tabloid cytuje zeznania dziennikarza

Zobacz: To dopiero sensacja! Tabloid twierdzi, że Kamil Durczok miał przy sobie broń! Prokuratura komentuje

Zobacz: Dopiero teraz wyszło na jaw, z kim jechał Kamil Durczok! Towarzyszyła mu młodziutka piękność!


Posiedzenie aresztowe Kamila Durczoka

Posiedzenie aresztowe Kamila Durczoka

Kamil Durczok z partnerką – TeleKamery 2019

Kamil Durczok z partnerką – TeleKamery 2019

Tygodnik Wprost przeprasza Kamila Durczoka?!

Tygodnik Wprost przeprasza Kamila Durczoka?!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×