Szukaj

Kaja Paschalska zmieniła się w blond seksbombę! Po metamorfozie wygląda genialnie!

Kaja Paschlaska blondynką

Kaja Paschlaska blondynką

Kaja Paschlaska blondynką

Kaja Paschalska w show-biznesie obecna jest od najmłodszych lat. Większość widzów do dzisiaj kojarzy ją z rolą Oli Lubicz w serialu Klan, chociaż Kaja ma na swoim koncie także muzyczne sukcesy – dwie płyty, przebój Przyjaciel od zaraz oraz udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Obecnie aktorka ma 32 lata, wciąż gra w najdłużej emitowanej telenoweli w kraju, a do tego cieszy się sympatią wśród internautów, którzy podglądają jej życie na Instagramie.

Ostatnio Kaja pokazała się w nowej fryzurze. Paschalska zdecydowała się przefarbować swoje włosy na blond. Do zdjęć przed i po metamorfozie dołączyła inspirującą odezwę:

Zmiana jest FAJNA. Szczególnie jeśli nie dzieje się tylko na głowie, ale wynika z tego co zmienia się w środku. W GŁOWIE.

Wiele osób ma o sobie bardzo konkretne wyobrażenie i i jeszcze konkretniejsze oczekiwania względem siebie. Uformowane przez lata, często przez innych ludzi. To jest dla mnie, to nie, z tym sobie nie poradzę, powinnam to, nie powinnam tamtego #blablabla

Cudownie jest odważyć się wyjść z tego wygrzanego przez lata comfort zone. Nie po to, żeby od razu rzucić się na główkę w nieznane (chociaż pewnie tak też można #yougogirl). Po prostu wyleźć, rozejrzeć się i zrobić UPDATE – jak ja to widzę? Co czuję? Co tak naprawdę mi się podoba? Czy czegoś mi brakuje? Na co mam dzisiaj ochotę?

Brzmi banalnie, ale czasem ciężko jest odpowiedzieć szczerze. Szczególnie jeśli odpowiedź wychodzi poza ramy obrazu siebie, którego zazwyczaj tak zawzięcie bronimy w swojej głowie.

I nie chodzi o to, żeby zastąpić stare oczekiwania nowymi. Nieeeeeee. Chodzi o to, żeby przewietrzyć mózg, dać sobie trochę luzu, przestrzeni. Poprzyglądać się, sprawdzić, zbadać.

Badam/sprawdzam/przekraczam swoje ‘granice’ w swoim tempie (w sumie w kwestii włosów – ostatni raz ścięłam je ponad dekadę temu więc to był dla mnie szalony krok) i sprawia mi to ogromną radochę. Dobrze mi z tą przestrzenią w głowie. A o to przecież chodzi, nie?

Internauci nie mają wątpliwości co do tego, że Kaja Paschalska jako blondynka wygląda świetnie. W komentarzach pod zdjęciem po metamorfozie na próżno szukać jakichkolwiek negatywnych opinii:

  • Ładnemu we wszystkim ładnie, ot co!
  • Bosko wyglądasz w tej nowej fryzurze!
  • Pięknej kobiecie w każdym stylu ładnie
  • Piękna zmiana

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko nie przyklasnąć na słowa fanów Kai.

Agnieszka Hyży z blond bobem! Tak odważnej fryzury nie miała jeszcze nigdy!

Kaja Paschalska pokazała ciążowy brzuszek! Wygląda przepięknie

Już dzisiaj ślub Oli Lubicz! Jej gustowna suknia ślubna dotarła w ostatniej chwili. Oto ona!


Kaja Paschalska w blondzie

Kaja Paschalska w blondzie

Kaja Paschalska przefarbowała włosy na blond

Kaja Paschalska przefarbowała włosy na blond

Kaja Paschalska przed metamorfozą

Kaja Paschalska przed metamorfozą

×