Justyna Żyła jest zakochana. Pochwaliła się w sieci romantycznym zdjęciem z nowym partnerem: „Ja uwielbiam go”

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła jest zakochana. Celebrytka pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem z nowym partnerem. Jak wygląda jej wybranek?

Justyna Żyła zyskała sławę dzięki swojemu głośnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą. Chociaż razem ze skoczkiem doczekała się dwojga dzieci, to i tak nie zdołały one scalić ich małżeństwa. Gdy kończył się ich związek, zraniona celebrytka nie szczędziła kolorowej prasie wszystkich szczegółów. Chętnie opowiadała o tym, co dzieje się w jej małżeństwie i mówiła o szczegółach trudnego rozwodu. Dzięki temu, że nagle zaczęła pojawiać się w prasie, zyskała sporą grupę fanów, którzy zaczęli śledzić jej poczynania. Rozpoznawalność zaprowadziła ją nawet na parkiet programu Taniec z Gwiazdami.

Od tamtej pory internauci z zaciekawieniem śledzą to, co dzieje się w życiu prywatnym Justyny. Wiadomo, że ostatnio zaczęła spełniać się zawodowo. Zatrudniła się w jednej z cukierni, gdzie zajmuje się nie tylko słodkimi wypiekami, ale dba też o social media. Wydała też własnego e-booka.

Justyna Żyła pokazała nowego partnera

Justyna i Piotr po rozwodzie zaczęli układać sobie życie na nowo. Skoczek już od dłuższego czasu spotyka się z aspirującą modelką Marceliną Ziętek. Zakochani na samym początku starali się trzymać na uboczu i nie afiszowali z uczuciem. Od niedawna jednak chętnie dzielą się swoim szczęściem z fanami i publikują w sieci coraz więcej wspólnych kadrów. Ostatnio podzielili się relacją ze wspólnego urlopu.

Justyna długo nie mogła znaleźć nikogo, przy kim odnalazłaby szczęście. Chociaż od czasu do czasu na jej profilu pojawiały się zdjęcia, na których można było zobaczyć ją u boku kolejnych mężczyzn, to nie stworzyła trwałego związku. Wydaje się jednak, że jej serce ostatnio zabiło nieco mocniej. Celebrytka pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem z ukochanym.

Ja uwielbiam go. Ps. Tez chciałabym być na tym zdjęciu – napisała.

Zakochana Justyna twarz nowego ukochanego zasłoniła emotikoną serca. Wiadomo jednak, że jest on od niej sporo wyższy i ma bujny zarost. Czekamy, aż była żona Piotra oficjalnie pochwali się nową miłością.


Justyna Żyła pokazała partnera

Justyna Żyła pokazała partnera

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×