Top Model 5: Wielkie metamorfozy finalistów i sesja ze spadochronem. Kto odpadł z programu? [CAŁA SESJA]

Sesja finalistów Top Model 5 ze spadochronem

Sesja finalistów Top Model 5 ze spadochronem

Sesja ze spadochronem w Top Model 5

Za nami pierwszy odcinek Top Model 5 z finałową 14-stką. Uczestnicy przeszli ogromne metamorfozy i pod czujnym okiem stylistów zaczęli na poważnie swój romans ze światem mody. Nie wszyscy byli zachwyceni ze zmian fryzury. Magdalena Stępień płakała, a Jagoda Judzińska wyszła zdenerwowana:

Nie będę ładnie wyglądać. Ja nie chcę tej zmiany – powiedziała Magda. Jagoda potraktowała metamorfozę jeszcze ostrzej – Czuję się ch… Moje blond włosy były największym atutem

Najważniejszym punktem odcinka była pierwsza profesjonalna sesja finalistów już w odmienionym wizerunku. Wszyscy zostali rzuceni na głęboką wodę i musieli skoczyć ze spadochronem! Finaliści Top Model 5 stanęli przed obiektywem, a za kulisami wspierała ich Marcelina Zawadzka. Chociaż większość zdjęć była udana, nie zabrakło kilku słabszych akcentów.

Justyna Łopian odpadła z Top Model

Najniższe noty dostała Kamila Ibrom, która doczekała się aż 600 ujęć, ale żadne nie przekonało jury. Ostatecznie 19-latka z Rudy Śląskiej przeszła dalej.

Ostatecznie to właśnie Justyna Łopian pożegnała się z programem. Z kolei najlepszym zdjęciem uznano Jakoba Kosela.

Pogodziłabym się, gdybym stała z każdą inną osobą z programu, ale nie z Kamilą. Dostaje się dziewczyna, która nie ma szacunku dla nikogo dookoła

Macie już swojego faworyta?

Zobacz: Wszyscy finaliści Top Model 5 na okładkach Glamour

Justyna Łopian z Top Model 5 - sesja ze spadochronem

Justyna Łopian z Top Model 5 – sesja ze spadochronem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×