Oskarżyła o gwałt Bieniuka, a teraz rozbiła małżeństwo jednej z celebrytek. Wszystko trafiło do sieci

Sylwia Szczepańska

Sylwia Szczepańska

Justyna Gradek ogłosiła na Instagramie, że się rozwodzi. Nie ukrywała także przyczyn rozpadu jej, jak się wydawało, bajkowego związku. Co zdradziła?

Justyna Gradek w branży od lat znana jest jako modelka o powalającej urodzie. Do jej zdjęć wzdychają setki mężczyzn na całym świecie. Swego czasu celebrytka skradła serce samego Philippa Pleina, który poprosił ją o rękę. Ostatecznie ich uczucie wypaliło się, a Justyna ułożyła sobie życie u boku nowego, przystojnego Karola Miśkiewicza. Para wzięła ślub, o którym świat poinformował jej przyjaciel, stylista fryzur – Kajetan Góra.

Niestety już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że w małżeństwie Justyny i Karola nie dzieje się najlepiej. Celebryta w końcu wylała żale na Instagramie.

Justyna Gradek złożyła pozew o rozwód

Po romantycznych oświadczynach na Bali i błyskawicznie zorganizowanym ślubie przyszła szara codzienność, a płomienne uczucie Justyny i Karola zaczęło być tłumione przez problemy i troski.

Powodem napiętej sytuacji małżonków miały być rzekome problemy finansowe Miśkiewicza. Jak się okazuje, poszło nie tylko o pieniądze. Justyna Gradek wylała żale na Instastory i zdradziła, że mąż zdradzał ją z Sylwią Szczepańską! Tą samą modelką i influencerką, która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt.

Zobacz: Sprawa Bieniuka dobiegła końca! Nie było gwałtu na Sylwii Sz.

Kiedy modelka odpowiadała na pytania fanów, jeden z nich zapytał wprost, czy nadal jest z mężem:

Nie. Złożyłam papiery rozwodowe – odpowiedziała Gradek.

Internauci ze zdumienie dopytywali o szczegóły.

Naprawdę cię zdradził? Przecież to niemożliwe, nie ma lepszej niż ty.

Justyna nie kryła rozgoryczenia, kiedy odpowiadała na pytania.

Nie wiem, może Szczepańska lub pseudo pielęgniarka z Wawy miały więcej do zaoferowania. Ciężko mi powiedzieć. Tylko szkoda, że wtedy ja musiałam opłacać dom, auta itp. – w tym przypadku okazałam się frajerką – stwierdziła.

Potwierdziła także, że to ta sama Sylwia S., która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt.

Szkoda mi całej rodziny Jarosława i jego dzieci. Zniszczyła im życie. Zresztą niszczy życie wszystkim – wyznała Gradek.

W kolejnej relacji, którą napisała po angielsku, stwierdziła, że Szczepańska jest easy girl.

Relacja dosyć szybko zniknęła z profilu Justyny. Gradek poinformowała internautów, że zdecydowała się je usunąć z szacunku do rodziców, którzy bardzo przeżywają całą sytuację.

Z szacunku do moich rodziców, którzy przeżywają tę sytuację, usunęłam relacje. Kocham ich nad życie i ich zdrowie jest dla mnie najważniejsze – wyjaśniła.

Kim jest Justyna Gradek?

Justyna Gradek pochodzi z Łodzi, urodziła się 18 sierpnia 1993 r. Po raz pierwszy pokazała się publicznie w 2011 r., podczas konkursu na Najpiękniejszą Mamę i Córkę, gdzie razem z mamą zostały I wicemiss.

Była rozpoznawalna w wąskim środowisku MMA, gdzie pracowała jako Ring Girl, a jej zadaniem było noszenie tabliczek zapowiadających kolejne rundy oraz wyprowadzanie zawodników do ringu.

Pojawiła się też na łamach magazynu CKM. Później została także influencerką, a także modelką bielizny. Jej kariera nabrała tempa, kiedy związała się z popularnym niemieckim projektantem mody, Philippem Pleinem.


Justyna Gradek zwierza się internautom

Justyna Gradek zwierza się internautom

Justyna Gradek zwierza się internautom

Justyna Gradek zwierza się internautom

Justyna Gradek zwierza się internautom

Justyna Gradek zwierza się internautom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×