Justin Bieber jest nieuleczalnie chory. Długo ukrywał swoje poważne problemy zdrowotne

Justin Bieber: choroba

Justin Bieber: choroba

Na co choruje Justin Bieber? Gwiazdor opowiedział o walce z trudną chorobą, która utrudnia mu codzienne funkcjonowanie. Z takimi samymi problemami zmaga się m.in. Barbara Kurdej-Szatan.

Justin Bieber, to jeden z popularniejszych piosenkarzy na świecie, który popularność zdobył już jako nastolatek. Jego konta wypełnione były milionami dolarów na długo zanim osiągnął pełnoletność. Miał dostęp do tego, co chciał, a to zaowocowało jego problemami m.in. z narkotykami. Na nogi stanął dopiero niedawno, w momencie, w  którym poznał Hailey Baldwin.

Para dogaduje się dobrze do tego stopnia, że postanowiła sformalizować swój związek. Justin i Hailey wzięli dwa śluby – pierwszy cywilny, drugi kościelny, na ona zaprosili mnóstwo znanych i lubianych osób.

Justin Bieber poważnie chory. Z czym się zmaga?

Choć życie Justina Biebera może wydawać się idealne, to wcale takie nie jest. Gwiazdor wciąż musi stawiać czoła nieprzychylnym, często szkalującym komentarzom pod swoim adresem. Negatywnych opinii nie brakuje zwłaszcza na temat jego wyglądu i formy fizycznej.

Wokalista wydał właśnie oświadczenie, w którym postanowił przerwać falę spekulacji dotyczących jego momentami gorszej formy. Okazuje się, że jest ona spowodowana poważnymi problemami zdrowotnymi, z którymi zmaga się od kilku lat:

Podczas kiedy pełno ludzi powtarza, że Justin Bieber wygląda jak g***o, narkoman pod wpływem metamfetaminy (…) nie zdają sobie sprawy, że została u mnie zdiagnozowana borelioza, nie tylko ona, ale również poważny przypadek mononukleozy wpłynęły na moją skórę, mózg, funkcjonowanie, energię i zdrowie ogólne.

Artysta zapewnia, że obecnie czuje się lepiej, a wszystko to dzięki odpowiednio dobranym lekom:

To było ciężkie kilka lat, ale jestem w trakcie właściwego leczenia tej nieuleczalnej jak dotąd choroby.

Na wpis błyskawicznie zareagowali internauci, którzy w komentarzach pisali, że Justin nie powinien przejmować się negatywnymi opiniami, ponieważ są wokół niego ludzie, którzy zawsze będą go wspierać:

  • Trzymam kciuki, żebyś zawsze się dobrze czuł. Twoi wierni fani będą przy Tobie.
  • Nie ma co się przejmować. Negatywne opinie i tak zawsze będą, trzeba robić swoje.
  • Cieszę się, że się tym z nami podzieliłeś. Doceniam Cię za szczerość

Na boreliozę chorują również polskie gwiazdy: aktorka Barbara Kurdej-Szatan i dziennikarka TVN-u Basia Pasek.

Zobacz: Selena Gomez przerwała milczenie po ślubie Justina Biebera. Mocno mu dopiekła i wyjawiła całą prawdę o ich związku [WIDEO]


Justin Bieber i Hailey Bieber - ślub

Justin Bieber i Hailey Bieber - ślub

Justin Bieber i Hailey Bieber razem w teledysku

Justin Bieber i Hailey Bieber razem w teledysku

Justin Bieber i Hailey Bieber - pierwsze zdjęcie po ślubie

Justin Bieber i Hailey Bieber - pierwsze zdjęcie po ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×