Julia Wróblewska sama walczyła z depresją, a teraz komentuje wpis Godlewskiej o śmierci. Dostrzegła coś bardzo niepokojącego

Esmeralda Godlewska i Julia Wróblewska

Esmeralda Godlewska i Julia Wróblewska

Esmeralda Godlewska wczorajszego wieczoru zszokowała internautów. Na Instagramie pojawił się komunikat o jej śmierci. Wpis szybko skomentowała Julia Wróblewska, która podobnie, jak ona walczyła z depresją. Co napisała młoda aktorka?

Esmeralda Godlewska, która jest jedną z najbardziej znanych celebrytek w kraju, zszokowała wczoraj fanów wpisem zamieszczonym na swoim Instagramie. Przekazała informację o swojej śmierci, którą opatrzyła czarno-białym zdjęciem. Publikacja błyskawicznie obiegła media, a fani nie dowierzali w to, co zobaczyli. Część z nich składała kondolencje, inni dopytywali natomiast, czy potrzebuje pomocy.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła, w wieku 27 lat.
21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.

Świeć Panie Nad Jej Duszą [*]
Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby – brzmi szokujący komunikat.

Kilkanaście godzin wcześniej Esmeralda nagrała kilka relacji, w których mówiła o swojej depresji. Twierdziła również, że jej siostra Magdalena zajmowała się prostytucją, a ona sama ma liczne dowody na jej działalność. Ujawniła także, że planuje napisać książkę na temat gwiazd, które również zarabiały ciałem na życie.

Zaniepokojona publikacją Moniki (bo tak naprawdę ma na imię), Magdalena Godlewska w asyście policji udała się do mieszkania swojej siostry. Po czym nieco uspokoiła internautów.

Żyje… możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję, chociaż mam wyrwane serce – napisała Magda w relacji na Instagramie.

Julia Wróblewska skomentowała wpis Esmeraldy Godlewskiej

Pod wpisem Esmeraldy znalazło się mnóstwo komentarzy. Kilka słów postanowiła napisać Julia Wróblewska. Młoda aktorka znana widzom doskonale z serialu M jak Miłość również borykała się z depresją. W porę jednak udała się po pomoc do specjalistów. W jej przypadku potrzebny była terapia oraz wsparcie farmakologiczne. Młoda gwiazda swoją walkę z chorobą relacjonowała na Instagramie.

Już od jakiegoś czasu na mojej terapii zajmujemy się nierozwiązanym konfliktem między mną, a nią i wielkim żalem jaki „ta wewnętrzna dziewczynka” do mnie ma. Do tej pory zrobiło to na mnie chyba największe wrażenie, bo w końcu umiem sobie zobrazować to co dzieje się w mojej głowie i zawrzeć pokój z małą mną.

Wróblewska bardzo martwi się o Godlewską i uważa, że jeżeli Esmeralda nie zrobiła sobie krzywdy, to niestety jej wpis może być znakiem, że w najbliższym czasie wydarzy się coś złego.

Martwię się o nią. Naprawdę martwię się o jej stan. Nawet jeśli to nieprawda, to może być sygnał, że właśnie zamierza to zrobić lub niedługo to zrobi. Na miejscu jej bliskich dzwoniłabym na 112 natychmiast! – napisała Julia w komentarzu.

Na szczęście w porę zainterweniowała Magdalena Godlewska, która cały czas trzyma rękę na pulsie. Kontrowersyjna publikacja jej siostry okazała się jedynie przerażającym żartem.


Julia Wróblewska komentuje wpis Esmeraldy Godlewskiej

Julia Wróblewska komentuje wpis Esmeraldy Godlewskiej

Esmeralda Godlewska - policja w mieszkaniu celebrytki

Esmeralda Godlewska - policja w mieszkaniu celebrytki

Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis

Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×