Szukaj

Julia Wieniawa w końcu wprowadziła się do swojego luksusowego apartamentu. Pokazała garderobę pełną skarbów

Julia Wieniawa - apartament

Julia Wieniawa - apartament

Julia Wieniawa świetnie rozpoczęła 2021 rok. Właśnie pochwaliła się w sieci, że doczekała się końca remontu i może wprowadzić się do swojego luksusowego apartamentu. Przy okazji pokazała garderobę pełną luksusowych dodatków.

Julia Wieniawa – to nazwisko powoli staje się synonimem sukcesu. 22-latka może na swoim koncie zanotować wiele sukcesów, które dzięki wspaniałej współpracy z mamą-menadżerką, kreatywności, talentowi i głowie do interesów, przekładają się na konkretne kwoty, które lądują na rachunku artystki.

Jako że już nie raz Julia udowodniła, że ma głowę na karku, postanowiła zarobione pieniądze zainwestować w nieruchomości, co zawsze jest gwarancją świetnej lokaty kapitału. Przy okazji sama zamieszka w prawdziwym luksusie, bowiem 3 z zakupionych mieszkań przeznaczyła dla siebie.

Prace remontowe się nieco przeciągnęły, bo aktorka planowała zamieszkać w penthousie już latem, ale w końcu jest wszystko gotowe, a ona pochwaliła się w sieci, że jej nowy dom w końcu został ukończony. Przy okazji pokazała garderobę. Pokój robi wrażenie.

Julia Wieniawa wprowadziła się do apartamentu za 2 miliony. Pokazała garderobę

Inwestycja Julii była bardzo poważna, bo za samo mieszkanie zapłaciła 2 mln złotych. Nie będzie trudno sobie wyobrazić, ile jeszcze dołożyła, żeby jej gniazdko wyglądała dokładnie tak, jak sobie wymarzyła.

Prace remontowe relacjonowała na bieżąco i od razu było widać, że nie będzie oszczędzała na detalach. Jakiś czas temu ekscytowała się na Instagramie żyrandolami w stylu balijskim i różową łazienką ze złotą armaturą, naturalnym kamieniem oraz wielką wanną. Pochwaliła się też projektem sypialni, szafą i nowym krzesłem w stylu balijskim. Dużo czasu poświęciła na urządzenie tarasu. Nocą to miejsce robi szczególne wrażenie. Pełne zieleni, odpowiednio oświetlone – bajka!

Pokazała także, prace w kuchni. Pochwaliła się pięknym złotym okapem, który nada wnętrzu charakteru. Zrobiła relację, na której widać było, że w pomieszczeniu wciąż trwają prace. Julia Wieniawa będzie miała do dyspozycji przestronne wnętrze, w którym dominuje biel oraz delikatny beż ze złotymi zdobieniami i drewnianymi elementami. Projekt przewiduje przestronne szafki do przechowywania, a także sporo blatów roboczych. Będzie wygodne miejsce do przyrządzania potraw.

Wiadomo, że za całość odpowiadał architekt, bo zabiegana aktorka nie miała czasu, żeby zastanawiać się nad drobiazgami. W niedzielę Julia pochwaliła się, że już wszystko jest gotowe.

New home finally – napisała na fotografii.

Zdjęcie zdradziło kolejne wnętrze. To przestronna garderoba pełna luksusowych dodatków, które aż się proszą o czerwony dywan. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Julia Wieniawa - garderoba w nowym apartamencie

Julia Wieniawa - garderoba w nowym apartamencie

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa - sylwester 2020

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×