Szukaj

Julia Wieniawa pokazała nowy apartament. W trakcie remontu pojawił się spory dylemat. Ale i tak jest luksusowo

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa kupiła nowe mieszkanie. Aktorka pochwaliła się apartamentem, do którego wprowadzi się lada dzień. Wnętrze jej łazienki robi wrażenie, choć pojawił się drobny problem.

Julia Wieniawa idzie jak burza. Szacuje się, że tylko w tym roku, w trudnym dla artystów czasie, na jej konto wpłynęło ponad 1,5 miliona złotych. Taki przypływ gotówki stawia ją na najwyższym stopniu podium najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. To jednak nie wszystko. Aktorka doskonale wie, jak pomnażać swoje zyski. Nie tylko gra w serialach, filmach, występuje w telewizyjnych shows, ale też inwestuje. Niedawno otworzyła własną markę kosmetyczną Jusee, wokół której z dnia na dzień zrobiło się bardzo głośno.

Kosmetyczne imperium, jakie zbudowała Wieniawa, to niejedyny jej sposób na lokowanie pieniędzy. 21-latka zarobioną gotówkę wykłada na nieruchomości. Z doniesień tabloidów wiadomo, że gwiazda ma już co najmniej trzy własne mieszkania w prestiżowych lokalizacjach Warszawy. Ostatnie kupiła w tym roku. Znajduje się ono w sąsiedztwie Marcina Tyszki.

Julia Wieniawa ma nowy apartament. Jak mieszka?

Po raz pierwszy Julia Wieniawa klucze do swojego apartamentu dostała w 2017 roku. Zamieszkała w nim wiosną 2018. Wówczas podjęła decyzję o rozpoczęciu życia na własną rękę. Opuściła rodzinne gniazdko i urządziła swój azyl tak, jak sobie wymarzyła. W kuchni postawiła różową lodówkę, a w salonie meble vintage. Nie zabrakło też przestronnej garderoby i toaletki z prawdziwego zdarzenia.

Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w kamienicy. Zostawiłam nawet starą, jodełkową podłogę, bo to totalnie mój styl – mówiła Julia w „Fakcie” zaraz po wporwadzeniu się do swojego własnego lokum.

Później przyszła pora na kolejne inwestycje – większe, jeszcze bardziej zbliżone do tych w stylu gwiazd Hollywood. Najnowsze mieszkanie znajduje się w drogim stołecznym apartamentowcu na wysokim piętrze.

Julka jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę – mówił w lipcu „Faktowi” znajomy aktorki.

Od tego czasu remont wnętrz powoli dobiega końca. Pierwszymi efektami podekscytowana Wieniawa podzieliła się z internautami. Gwiazda zaprezentowała łazienkę zaaranżowaną w nowoczestnym stylu.

W pomieszczeniu dominuje biel, która stanowi wspaniałe tło dla ciekawego akcentu w postaci kabiny prysznicowej wyłożonej szarymi płytkami w kolorowe kropki. Pięknym dopełnieniem wystroju jest ściana z czterech masywnych płyt w piaskowym kolorze, na której zawieszona jest muszla klozetowa. Całość prezentuje się bardzo przytulnie, lekko i świeżo, na co wpływają również elementy w kolorze ciepłego brązu.

Będzie pięknie – napisała.

W trakcie wykańczania pomieszczenia pojawił się dylemat dotyczący miejsca, w którym powinno zostać zawieszone lustro. Julia zaprezentowała na Instagramie dwie wizualizacje i poprosiła fanów o wybranie tej, która bardziej przypadła im do gustu. W wirtualnym pojedynku o wiele więcej osób, bo aż 56% głosujących, wybrało opcję bez lustra nad sedesem. Czy Wieniawa pójdzie za głosem tłumu? Mamy nadzieję, że niezależnie od decyzji finalistka Tańca z gwiazdami zaprezentuje końcowy efekt.


Julia Wieniawa pochwaliła się nowym apartamentem

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym apartamentem

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym apartamentem

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym apartamentem

Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Julia Wieniawa projekt nowego apartamentu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×