Szukaj

Julia Wieniawa pokazała jak „się robi” kuchnia w jej luksusowym apartamencie. Nie oszczędzała na detalach

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa już niedługo będzie mogła cieszyć się gotową kuchnią w swoim nowym apartamencie. Podziwialiśmy już złoty okap, teraz pochwaliła się resztą bardzo luksusowego projektu.

Julia Wieniawa jest w trakcie remontu. Kupiła luksusowy penthouse w Warszawie i właśnie jest w trakcie urządzenia nowego lokum. Coraz częściej chwali się wnętrzami. Od jakiegoś czasu ekscytuje się tym, jak będzie wyglądała jej nowa kuchnia. W poniedziałek roboty były już bardzo zaawansowane, a aktorka zachwycona. Postanowił pochwalić się na Instagramie, jak będzie zorganizowana przestrzeń.

Julia Wieniawa chwali się kuchnią w nowym apartamencie

Jakiś czas temu Julia Wieniawa kupiła wart 2 miliony złotych apartament na warszawskim Żoliborzu. To już trzecia nieruchomość w posiadaniu przedsiębiorczej aktorki, która jak widać, obok artystycznej duszy, ma też smykałkę do interesów. Od kilku miesięcy niestrudzenie urządza nowe mieszkanie. Nie ukrywa, że nie może się doczekać, kiedy się do niego wprowadzi.

Miesiąc temu Julia ekscytowała się żyrandolami w stylu balijskim i różową łazienką ze złotą armaturą, naturalnym kamieniem oraz wielką wanną. Pochwaliła się też projektem sypialni, szafą i nowym krzesłem w stylu balijskim. Dużo czasu poświęciła na urządzenie tarasu. Nocą to miejsce robi szczególne wrażenie.

Kocham to miejsce. Czy to nie wygląda jak Bali albo Zanzibar? Pięknie oświetlone roślinki. Moja palemka kochana i Warszawa – ekscytowała się podczas relacji.

Jakiś czas temu pokazała także, że zaczęły się prace w kuchni. Pochwaliła się pięknym złotym okapem, który nada wnętrzu charakteru. W poniedziałek zrobiła relację, na której widać, że w pomieszczeniu wciąż trwają prace ekipy remontowej. Widać już jednak, że Julia Wieniawa będzie miała do dyspozycji przestronne wnętrze, w którym dominuje biel oraz delikatny beż ze złotymi zdobieniami i drewnianymi elementami.

Projekt przewiduje przestronne szafki do przechowywania, a także sporo blatów roboczych. Będzie wygodne miejsce do przyrządzania potraw.

Kuchnia będzie piękna! – wyznała wyraźnie zachwycona aktorka.

Nie sposób nie dostrzec także dbałości o szczegóły. Wszystko jest przemyślane i spójne. Nic dziwnego, że młoda gwiazda nie może się doczekać, kiedy zamieszka w penthousie.


Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Julia Wieniawa - kuchnia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×