Julia Wieniawa smaży się na jachcie w skąpym bikini. Figlarny strój spłatał jej niezłego psikusa i pokazał więcej niż planowała

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wybrała się z przyjaciółkami na wyprawę w ciepłe kraje. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z jachtu, jednak bikini spłatało jej niezłego figla. Pokazała odrobinę za dużo?

Julia Wieniawa pomimo młodego wieku jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Swój debiut na ekranie miała już jako nastolatka, pojawiając się w hitowym serialu Rodzinka.pl. Tam zaprezentowała się z najlepszej strony, a jej potencjał szybko został zauważony przez kolejnych producentów. Dorastająca wówczas aktorka nie mogła opędzić się od kolejnych propozycji. Już od kilku lat możemy oglądać ją w najbardziej kasowych filmach i produkcjach.

Julka udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Nie tylko świetnie prezentuje się przed kamerą, ale doskonale poradziła sobie podczas  debiutu na deskach teatru i zachwyciła zarówno publiczność, jak i krytyków. Ma niebywałe zdolności wokalne, a jej single spotykają się z ciepłym przyjęciem wśród fanów. Ostatnia ballada, którą nagrała z Maciejem Musiałowskim, z miejsca stała się wielkim hitem. Aktorka jest też świetną bizneswoman. Zarobione pieniądze inwestuje w kolejne nieruchomości i tak w młodym wieku jest już właścicielką trzech pięknych mieszkań.

Julia Wieniawa w bikini. Pokazała odrobinę za dużo?

Julka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Gwiazda na bieżąco zdaje relację swoim fanom z tego, jak spędza dzień. Chwali się nie tylko zawodowymi poczynaniami, ale także licznymi podróżami. Wiadomo, że jest fanką słońca i ciepłych klimatów. W ostatnich miesiącach zwiedziła Zanzibar, Egipt, Mykonos – gdzie świętowała urodziny ukochanego, a teraz razem z grupą przyjaciółek wyjechała na Capri.

Babski wypad został zorganizowany, by uczcić urodziny jednej z dziewczyn. Julia na bieżąco zdaje relacje z podróży i pokazuje, jak doskonale się bawi. Kilka godzin temu uczestniczki luksusowej wyprawy wybrały się na jacht, by zaczerpnąć trochę słońca. Ukochana Nikodema Rozbickiego opublikowała zdjęcie, na którym widzimy, jak beztrosko opala się na pokładzie, a jej bikini spłatało figla. Kąpielówki nieco się uniosły, pokazując sporo więcej, niż zaplanowała. Na szczęście strategiczne miejsca nadal były zasłonięte. Trzeba przyznać, że to odważny kadr.

Nie można się dziwić jednak Julii, że zdecydowała się na tak skąpe bikini. Ma piękne ciało, a okoliczności i wysoka temperatura sprzyjają temu, aby pokazać nieco więcej kształtów. Zdjęcia w naszej galerii.


Julia Wieniawa na Capri

Julia Wieniawa na Capri

Julia Wieniawa na Capri

Julia Wieniawa na Capri

Julia Wieniawa na Capri

Julia Wieniawa na Capri

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×