Julia Wieniawa szaleje na Mykonos i wcale się z tym nie ukrywa. Zdjęcia w bikini rozgrzały Internet, ale nie tak, jak namiętna sesja z Nikodemem

Julia Wieniawa w Grecji

Julia Wieniawa w Grecji

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są obecnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Aktorka pochwaliła się właśnie romantycznym kadrem z ukochanym. Fani oniemieli z zachwytu.

Julia WieniawaNikodem Rozbicki na początku znajomości nie afiszowali się tym, że są parą. Chociaż kolorowa prasa rozpisywała się na temat ich relacji już od kilku miesięcy, zakochani dopiero w listopadzie przerwali zmowę milczenia.

Aktorka udzieliła wówczas wywiadu magazynowi Gala, w którym potwierdziła, że jest w związku.

Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację.

Dopiero niedawno na jaw wyszło, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą od 2 października 2020 roku.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach w Grecji

Aktorzy chętnie razem podróżują. Ostatnio polecieli do Egiptu, gdzie m.in. zwiedzali piramidy oraz wybrali się na przejażdżkę po pustyni. Kadry, które wykonali podczas krótkiego urlopu, cieszyły się na ich profilach bardzo dużą popularnością.

Para nie zagrzała długo miejsca w Polsce. Stęsknieni za słońcem postanowili wybrać się w kolejną podróż. Tym razem już nie sami, a z przyjaciółmi, wypoczywają na greckiej wyspie Mýkonos, która leży na Morzu Egejskim.

Wieniawa opublikowała na Instagramie zdjęcie, które powstało w niezwykle malowniczych okolicznościach. Para pozuje na tle zachodzącego słońca. Na drugim planie można zobaczyć pojedyncze łodzie, które powoli ściągają do portu, jednak to Julia i Nikodem przyciągają wzrok Internautów.

Aktor czule obejmuje swoją ukochaną i całuje ją w policzek. Na ustach wokalistki maluje się szeroki uśmiech, który jednoznacznie świadczy o tym, że w danym momencie jest najszczęśliwszą kobietą na świecie.

sunset – napisała Wieniawa w opisie karuzeli.

Internauci są przekonani o tym, że Julia i Nikodem tworzą najpiękniejszą parę w Polsce.

  • Cudowni!
  • Piękne ujęcie.
  • Najcudowniejsza polska para.
  • Ach, jak przyjemnie na Was popatrzeć.

A wy dokąd w tym roku wybieracie się na wakacje?


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Grecji

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Julia Wieniawa pokazała kadry z wakacji w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×