Julia Wieniawa usycha z tęsknoty za Nikodemem Rozbickim. Napisała fanom, przez co przechodzi jej relacja

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa wyznała, że tęskni za Nikodemem Rozbickim. Dlaczego ukochani się teraz nie widzą? Czy coś ich poróżniło? Znamy odpowiedź na te pytania.

Julia Wieniawa (ur. 1998) zyskała popularność dzięki rolom Pauliny w serialu Rodzinka.pl i Ady Michalskiej w Zawsze warto. Zagrała też w produkcjach, takich jak m.in.: Kobiety mafii, Serce nie sługa, Kobieta sukcesu, Jak poślubić milionera?, W lesie dziś nie zaśnie nikt, Sala samobójców. Hejter, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, Small World, Zasada przyjemności. W przeszłości była w związku z aktorem Antonim Królikowskim (ur. 1989). Ich relacja nie przetrwała próby czasu. W listopadzie 2020 roku potwierdziła związek z Nikodemem Rozbickim (ur. 1992).

Nikodem jest aktorem, didżejem i muzykiem. Zagrał w: Bejbi blues, Obietnica, Listy do M. 2, Kochaj!, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, W rytmie serca, Dywizjon 303. Historia prawdziwa. Rozbicki, swego czasu, udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział o kulisach związku z o kilka lat młodszą partnerką.

Mamy jakieś sytuacje, w których mamy różne zdania i opinie. Ale to jest fajne, i za to cenię bardzo naszą relację. Bo nawet z punktu widzenia różnych poglądów, mamy często zażarte dyskusje i to jest ekstra, bo możemy do czegoś siebie przekonać wzajemnie, możemy się czegoś nauczyć – wyznał.

Dodał, że obydwoje traktują związek jako partnerski i dzielą się wydatkami.

Mamy taki układ, że robimy to 50/50, czyli po partnersku. Oczywiście, że są momenty, że się idzie do restauracji i wtedy różnie się to rozwiązuję, wiadomo, jak to jest w parach i jest to normalne. Czasem różne rzeczy można kupić drugiej osobie. Jakieś małe pamiątki mamy i z Wenecji i Disneylandu. Ale dla mnie to jest o tyle fajne i normalne, że kasa nie jest dla nas wielkim problemem, bo pracujemy. Nikt nikogo nie musi utrzymywać – śmiało dodał.

Czy w ich związku coś się pogorszyło? Julia wyznała, że tęskni za Nikodemem. Dlaczego ukochani się ze sobą nie widzą? Już śpieszymy z udzieleniem odpowiedzi.

Julia Wieniawa tęskni za Nikodemem Rozbickim. Dlaczego?

Julia Wieniawa często angażuje się w zabawy typu Q&A. Ostatnio ponownie odpowiadała na pytania ze strony fanów. Jeden z internautów zapytał:

Nie brak ci tutaj Nikodema?

Na co Julia odpowiedziała:

Troszkę brak. Ale Nikodem teraz dzielnie pracuje na trzech planach zdjęciowych.

Odpowiedź uzupełniła zdjęciem, na którym czule całuje ona swojego partnera w policzek.

Przypomnijmy, że Julii nie ma aktualnie w kraju. Dziewczyna zabrała mamę na Malediwy, by trochę wypocząć w tropikalnych warunkach. Jak widać, partner został w kraju i  ciężko pracuje. Julia dzieli się w tym czasie zdjęciami, na których pozuje w skąpym bikini. Ostatnio została nawet za to oskarżona o demoralizowanie młodzieży. Jeden z internautów dodał kuriozalny wpis.

Julcia usuwa niewygodne komentarze, ale taka prawda… twój profil opiera się na pokazywaniu twoich miejsc intymnych, dzięki którym zdobywasz zasięgi. Demoralizujesz pokolenie młodych mężczyzn. Nie obrzydza cię, że twój profil w większości to 13 latki, którzy czekają aż wstawisz zdjęcie w bieliźnie albo nagrasz tyłek? – internauta napisał pod jej zdjęciem.

Cóż, Julii radzimy nie zwracać uwagi na takie komentarze. Życzymy jej miłego wypoczynku i rychłego spotkania z Nikodemem. Lubicie Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego?


Julia Wieniawa tęskni za Nikodemem Rozbickim. Foto z InstaStories

Julia Wieniawa tęskni za Nikodemem Rozbickim. Foto z InstaStories

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×