Julia Wieniawa zaszalała na zakupach w Amsterdamie i całkiem straciła głowę. W obliczenia aktorki wkradł się spory błąd

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zwiedza Europę razem z Nikodemem Rozbickim. Gwiazda, będąc w Amsterdamie, udała się na zakupy. Poprosiła internautów o radę. W jej obliczenia wkradł się mały błąd. Co napisała?

Julia Wieniawa uwielbia podróżować. Młoda gwiazda gdy tylko pozwala jej na to czas, pakuje walizki i zwiedza nawet najodleglejsze kraje. Aktorka relacjami z podróży chętnie chwali się na Instagramie. Wiadomo, że odpoczywała już między innymi na Bali, Zanzibarze czy w innych egzotycznych zakątkach globu. Ostatnio kompanem jej podróży jest ukochany Nikodem Rozbicki. Aktorska para spotyka się ze sobą od kilku miesięcy i wygląda na to, że ich związek ma się znakomicie. Łączy ich nie tylko praca i wspólni znajomi, ale także pasja do zwiedzania.

W ostatnim czasie wypoczywali między innymi w polskich górach, gdzie nie tylko korzystali ze SPA, ale wybierali się też na rowerowe wycieczki. W ostatnim czasie kilka razy byli też za granicą, a wyjeżdżając z kraju, wybierali luksusowe opcje. Kilka dni temu wyruszyli natomiast na wycieczkę po Europie.

Julia Wieniawa pomyliła się w obliczeniach

Julia i Nikodem kilka dni temu zdecydowali się wyruszyć w podróż po Europie. Tym razem nie skorzystali jednak z usług żadnego z biur podróży. Zakochani kupili przewodniki po największych miastach i wyruszyli samochodem w spontaniczną podróż. Pierwszym przystankiem na ich szlaku okazał się Amsterdam. Aktorska para chętnie chwali się kadrami ze stolicy Holandii. Pokazują urokliwe kamieniczki i korzystają z rekomendacji internatów, jeżeli chodzi o restauracje i miejsca warte odwiedzenia.

Podczas zwiedzania pięknego miast Julka nie omieszkała też zrobić małych zakupów odzieżowych. Gwiazda zajrzała do sklepu vintage, gdzie znalazła torebkę marki Fendi w okazyjnej cenie. Pokazała internautom zdjęcie i zorganizowała ankietę, w której poprosiła ich o pomoc w sprawie zakupu. Fani mieli jej podpowiedzieć, czy warto, aby nabyła ten drobiazg. Wynikami głosowania Julka pochwaliła się w sieci.

XD ale pomogliście haha przeważył 1% – napisała rozbawiona aktorka.

Za tym, aby Julia kupiła torebkę z 2001 roku, zagłosowało 51% jej fanów, natomiast 49% odradziło jej zakupy. Łatwo więc policzyć, że różnica wynosi 2%, a nie zaledwie jeden jak napisała Julka. Można jej jednak wybaczyć ten błąd, w ferworze zakupów człowiek często traci głowę i nie myśli o liczbach. Za namową internautów gwiazda kupiła torebkę.


Julia Wieniawa w Amsterdamie

Julia Wieniawa w Amsterdamie

Julia Wieniawa w Amsterdamie

Julia Wieniawa w Amsterdamie

Julia Wieniawa w Amsterdamie

Julia Wieniawa w Amsterdamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×