Julia Wieniawa przemówiła po finale „TzG”. Jak ona pięknie mówi o miłości. Ktoś tu się zaczerwieni

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Instagramie dodała post, w którym podsumowała swój udział w programie Taniec z gwiazdami. Czego będzie jej najbardziej brakować?

Kilka ostatnich tygodni Julia Wieniawa regularnie pojawiała się na sali treningowej. Pod czujnym okiem Stefano Terazzino poznawała nowe, taneczne kroki, ćwiczyła skomplikowane choreografie, które prezentowała podczas piątkowych odcinków Tańca z gwiazdami. Aktorka dotarła aż do finału, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce. Przegrała jedynie z Edytą Zając.

Wieniawa, komentując wyniki podkreślała, że była na to przygotowana. Uważa jednak, że w programie wzięła udział dla siebie, nie dla punktacji czy zwycięstwa:

W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o Kryształową Kulę nie ma żadnego znaczenia. Dziś walczą kobiety o nasze prawa i to jest dla mnie najważniejsze. Przez to wszystko ja straciłam parcie na zwycięstwo – powiedziała Julia w rozmowie z portalem Pomponik.

Julia Wieniawa na Instagramie komentuje wynik Tańca z gwiazdami

Gdy emocje po piątkowym finale nieco opadły, Julia Wieniawa na Instagramie dodała post, w którym podsumowała swój udział w show. Nazwała tanieć pierwszą miłością, która może się już nigdy więcej nie powtórzyć:

„W tańcu się pięknieje.” To mi powiedział Stefano, gdy z wielką pasją i iskrą w oczach opowiadał mi czym jest taniec.
Ma racje. W tańcu czuje się zauważona, wyjątkowa, doceniona, ta jedyna. Każdy taniec jest jak pierwsza miłość- nie myślisz o niczym innym tylko o tym, że ta chwila może się już nigdy więcej nie powtórzyć. Taniec daje też poczucie wolności. Wolności powiedzenia wszystkiego czego chcesz bez użycia zbędnych słów.

Julia Wieniawa zwróciła się też do swojego tanecznego partnera, Stefano Terazzino i zdradziła, że będzie tęsknić za ich rytuałami. Po tych słowach może się zaczerwienić:

Dziękuję Ci Ty moja dobra duszo @stefanoterrazzino 🤍 Super było przeżyć tę przygodę z wartościowym, szczerym, i pełnym miłości do życia ARTYSTĄ ☺️ Będę tęskniła za naszą poranną matchą, jedzeniem w barze mlecznym pomiędzy treningami, za naszymi ulubionymi naleśnikami i plackami… i tym jak często gubiłeś portfel i buty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„W tańcu się pięknieje.” To mi powiedział Stefano, gdy z wielką pasją i iskrą w oczach opowiadał mi czym jest taniec. Ma racje. W tańcu czuje się zauważona, wyjątkowa, doceniona, ta jedyna. Każdy taniec jest jak pierwsza miłość- nie myślisz o niczym innym tylko o tym, że ta chwila może się już nigdy więcej nie powtórzyć. Taniec daje też poczucie wolności. Wolności powiedzenia wszystkiego czego chcesz bez użycia zbędnych słów. Dziękuję Ci Ty moja dobra duszo @stefanoterrazzino 🤍 Super było przeżyć tę przygodę z wartościowym, szczerym, i pełnym miłości do życia ARTYSTĄ ☺️ Będę tęskniła za naszą poranną matchą, jedzeniem w barze mlecznym pomiędzy treningami, za naszymi ulubionymi naleśnikami i plackami… i tym jak często gubiłeś portfel i buty 😅

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu Wieniawy. W komentarzach piszą, że pięknie tańczyła, zachwycają się duetem, jakim udało się stworzyć Julii i Stefano:

  • To było coś pięknego, wzruszył mnie wasz taniec do łez ❤ Julka jesteś mega zdolna, brawo!
  • Julka przepięknie tańczyłaś.
  • Moim zdaniem powinniście wygrać.

Oglądaliście zmagania Julii w pogramie?


Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

scena z: Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×