Julia Wieniawa pochwaliła się nowym członkiem rodziny. „Nasza dzidzia”. Długo z Nikodemem trzymali to w tajemnicy

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa jest cała w skowronkach. Na Instagramie pochwaliła się nowym członkiem rodziny, którym nie może się przestać zachwycać. Towarzyszy jej Nikodem Rozbicki.

Julia Wieniawa to w obecnym momencie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Popularność przyniosła młodej aktorce rola w serialu Rodzinka.pl, w którym wcieliła się w postać Pauli. Produkcja dała jej szansę na rozwinięcie skrzydeł, a ona jej nie zmarnowała.

Mimo że nie ukończyła studiów aktorskich, ma na swoim koncie wiele projektów. Wystąpiła już między innymi w produkcjach Patryka Vegi. Popularność przyniosły jej takie produkcje, jak: Kobiety mafii czy Small world. Zapisze się na kartach polskiej kinematografii za sprawą roli w pierwszym polskim horrorze pt. W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Julia jest osobą o wielu talentach – wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, który ukończyła na 2. miejscu, ustępując pola jedynie modelce Edycie Zając. Wieniawa doskonale sobie radzi także z mikrofonem. Kilka tygodni temu wykonała cover najnowszego utworu Adele pt. Easy on me i zebrała masę komplementów za interpretację piosenki. W wolnym czasie pracuje również nad debiutanckim albumem, który promuje singiel Na darmo. Oprócz tego stworzyła od podstaw własną markę odzieżową, która świetnie sobie radzi na polskim rynku.

Prywatnie Julia Wieniawa jest od ponad roku w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim. Młodzi ludzie chętnie dzielą się w sieci wspólnymi fotkami, ale ostatnie zdjęcia, jakie opublikowali, robią prawdziwą furorę, gdyż pokazali na nich nowego członka rodziny. Jest przesłodki.

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym członkiem rodziny

Aktywna na wielu polach młoda artystka baterie ładuje w swoim pięknym apartamencie w Warszawie. Okazuje się, że od dzisiaj będzie jej tam towarzyszył nie tylko Nikodem, ale także nowy, słodki członek rodziny. Julia Wieniawa sprawiła sobie pieska, któremu dała wdzięczne imię Bowie.

Poznajcie naszego nowego członka rodziny. BOWIE.

Jak się domyślacie, kudłaty maluch wprawił fanów Julki w prawdziwą euforię. Piesek jest słodki, a Wieniawa już zdradziła w relacji, że to mądre zwierzątko i już potrafi załatwiać swoje potrzeby na matę, ale ją czekają nieprzespane noce i wczesne wstawanie, żeby dobrze zadbać o pupila. Okazuje się, że aktorka i jej partner już trochę czekali na maluszka. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa i Bowie

Julia Wieniawa i Bowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×