Robi się coraz ciekawiej! Paparazzi przyłapali Julię Wieniawę w objęciach przystojnego aktora!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski mają kryzys w związku?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski mają kryzys w związku?

Kto pociesza Julię Wieniawę w trudnych chwilach?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez ostatnie lata uchodzili za wzorową parę. Wszystko zmieniło się po publikacji Twojego Imperium. Chociaż od ukazania się artykułu minęło kilka dni, na światło dzienne wciąż wychodzą coraz to nowe informacje.

Przypomnijmy, że sytuacja, która miałaby wskazywać na problemy w związku pary, miała miejsce przed wejściem do jednego z modnych warszawskich klubów. Do zdjęć zrobionych przez paparazzi natychmiast dopisano scenariusz, który nie stawiał Antka w najlepszym świetle. Jak sprawę komentują zainteresowani? Plotek zacytował słowa agentki Wieniawy:

Artykuł zawiera kilka przypadkowych zdjęć oraz ich nadinterpretację.

Podobne stanowisko obrała Julia. Jedna z jej fanek zadała jej pytanie na Instagramie o to, czy Antek ją uderzył. Aktorka odpowiedziała w ironicznym tonie:

Tak, lejemy się nawzajem. Codziennie. Na przywitanie.

Wypowiedzi nie zakończyły jednak tematu rzekomego kryzysu w związku, a młodzi aktorzy znów są na tapecie mediów. Wszystko przez piątkową publikację Super Expressu. Na łamach gazety możemy przeczytać, że kłótnia, która zdarzyła się pod warszawskim klubem, nie jest jedyną rysą na wizerunku zakochanej pary.

Kiedy Antek spędzał wieczór w towarzystwie tajemniczej blondynki, Julia podobno nie wytrzymała napięcia i wróciła do domu. Kilka dni później, gdy emocje nieco opadły, tym razem to Wieniawa wraz z koleżankami udała się na miasto.

Dziewczyny najpierw odwiedziły klub na warszawskim Powiślu, gdzie bawiły się w najlepsze śpiewając znane hity na karoake, a następnie ruszyły na plac Zbawiciela. Julia nie została jednak tam długo.

Podobno tej samej nocy znalazła się w okolicy domu Nikodema Rozbickiego. Jak informuje Super Express, razem udali się do sklepu monopolowego i zaopatrzeni w napoje zniknęli w bramie jego kamienicy. Co ciekawe, kilka dni wcześniej Twoje Imperium opublikowało zdjęcia Nikodema pocieszającego w swoich ramionach Julię tuż po głośnym zdarzeniu z Antkiem w roli głównej, do którego doszło przez klubem.

Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Zamieszanie ze zdjęciami Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Co tak naprawdę wydarzyło się przed klubem?

Wielki skandal z udziałem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Tak ich poniosło, że interweniowała ochrona!

Angelika Mucha poleciała aż do USA po wymarzone buty. Takie same wcześniej miała Julia Wieniawa [WIDEO]


Julia Wieniawa i Antek Królikowski na obiedzie z rodzicami aktora

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na obiedzie z rodzicami aktora

Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie

Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie "Kogel-Mogel"

NIkodem Rozbicki - premiera filmu

NIkodem Rozbicki - premiera filmu "Hel"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×