Szukaj

Wielki skandal z udziałem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Tak ich poniosło, że interweniowała ochrona!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kryzys w związku rozstanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kryzys w związku rozstanie

Kłótnia Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego

O wielkiej miłości młodej Julii Wieniawy i aktora Antka Królikowskiego można już napisać książkę. Wszystkie media plotkarskie rozpisują się od dawna na temat tej pary. Każdy krok Julii i Antka jest śledzony przez paparazzi, a następnie ochoczo komentowany na łamach kolorowej prasy. Para sprawia wrażenie niezwykle szczęśliwej, choć Julia jak i Antek idą własną drogą zawodową. Ostatnio wydaje się, że młodziutka gwiazda Rodzinki.pl swoją popularnością znacznie przebiła swojego ukochanego, którego blask lekko wygasł.

Okazało się jednak, że miedzy młodymi kochankami jest jak we włoskim małżeństwie, a nawet ostrzej. Niestety para ostatnio zaliczyła kompromitujący incydent, którego świadkami byli goście warszawskiego klubu, a także uszczęśliwieni tym wydarzeniem paparazzi.

Sytuacja miała miejsce pod jednym z warszawskich klubów, Antek Królikowski spędzał tam błogi czas w towarzystwie seksownej blondynki. Para siedziała razem przy jednym stoliku, wpatrując się w siebie niczym zakochani. Po chwili wyszli z lokalu, gdzie seksbombę towarzyszącą Antkowi serdecznie przywitała rozsierdzona Julia Wieniawa, która nieoczekiwanie pojawiła się przed klubem. Sytuacja nabrała na swojej mocy, gdy Antek wpadł w niekontrolowany szał, aktor sprawiał wrażenie jakby chciał rzucić się na swoją śliczną dziewczynę.

Rozmowa zamieniła się w kłótnie kochanków, która – jak twierdzi obserwator Twojego Imperium  wyglądała bardzo groźnie. Fotograf stwierdził, że Antek chciał nawet uderzyć Julię, na szczęście do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy uratowali Wieniawę przed ciosem.

Pod koniec tego incydentu Julia Wieniawa odjechała taksówką, natomiast Antek został w klubie, w którym bawił się z nową koleżanką do białego rana.

Cukierkowa Julia Wieniawa jak lalka Barbie! Od jej słodkiego kompletu nie można oderwać wzroku!

Wyciągnięta z wanny Julia Wieniawa od pasa w dół pragnie pokoju! Na Flesz Fashion Night 2018 wyglądała jak wielki mokry baner!

Tak mieszka Julia Wieniawa! Hitami są różowa lodówka i turkusowe ściany! Ale to nie koniec szaleństw [WIDEO]


Julia Wieniawa, Antoni Królikowski - Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski - Otwarcie Hotelu Narie Resort&SPA 

Antoni Królikowski, Julia Wieniawa-Premiera spektaklu

Antoni Królikowski, Julia Wieniawa-Premiera spektaklu "Nina"

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – pokaz Dawida Wolisńkiego dla Magnum 2018

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – pokaz Dawida Wolisńkiego dla Magnum 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×