Szukaj

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z czasów, gdy ważyła najwięcej. Dobre! Tak jak to, na którym jest pijana

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w rok 2021 wkracza ze sporą dawką dobrego humoru. Ogłosiła kac day i wzięła udział w wyzwaniu na Instagramie. Pokazała sporo niepublikowanych zdjęć, w tym takie, na którym ważyła najwięcej w swoim życiu. Zobaczcie.

Julia Wieniawa rok 2020 skończyła chyba najlepiej, jak tylko można sobie wyobrazić – z ukochanym Nikodemem Rozbickim i przyjaciółmi na domówce. Relacją chętnie podzieliła się w sieci. Na zdjęciach widać, że impreza niezwykle się udała.

Zresztą cały rok młoda aktorka może uznać za niezwykły. Osiągnęła naprawdę sporo, a sukces gonił sukces. Założyła dwie autorskie marki – kosmetyczna i odzieżową, zagrała pierwszy raz na deskach teatru, otarła się o zwycięstwo w Tańcu z Gwiazdami.

Wieniawa ma 22 lata, a już naprawdę bogate portfolio i głowę na karku, czego dowodem jest to, że chętniej chwali się inwestycjami w nieruchomości niż kolejną torebką. Właśnie jest w trakcie urządzania luksusowego penthouse’u w Warszawie, a to, co do tej pory pokazała, pozwala przypuszczać, że wnętrza będą spektakularne, bo Julia nie żałuje na detale, które będą stanowiły o charakterze jej przyszłego domu.

Jednak chyba jej największym osobistym sukcesem jest to, że ponownie się zakochała. Od kilku tygodni media rozpisują o relacji, jaka łączy ją z Nikodemem Rozbickim. Plotki o ich związku już od dawna pojawiały się w mediach, ale dopiero w październiku oficjalnie potwierdzili, że łączy ich coś więcej.

Razem spędzili ostatni dzień w roku, który zaowocował tym, że następnego dnia Julia dała się ponieść internetowemu wyzwaniu.

Julia Wieniawa w wyzwaniu na Instagramie. Jakie zdjęcia pokazała?

Szampańska zabawa w sylwestra skończyła się dla Julii bólem głowy. Wykorzystując więc chwilową niemoc, dała się namówić na wyzwanie, które polega na publikowaniu zdjęć, o które poproszą fani. Jak się można domyślać, życzeń było sporo, a Wieniawa chętnie na nie odpowiadała publikacjami.

W ten sposób między innymi możemy zobaczyć ją w najkrótszych włosach w jej karierze, a także w ulubionej i najgorszej stylizacji. Podzieliła się fotografią ze studniówki, z przygotowania do matury, z najszczęśliwszego i najnieszczęśliwszego dnia w życiu. Jest też kadr z pierwszego dnia na planie – oczywiście to Rodzinka.pl.

Młoda gwiazda wykazała się także ogromnym dystansem i nie zawahała się pokazać fotki, na której ważyła najwięcej w życiu.

Julia Wieniawa - wyzwanie na IG

Julia Wieniawa – wyzwanie na IG

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie mnóstwo niepublikowanych przez Julię zdjęć sprzed lat.


Julia Wieniawa - wyzwanie na IG

Julia Wieniawa - wyzwanie na IG

Julia Wieniawa - wyzwanie na IG

Julia Wieniawa - wyzwanie na IG

Julia Wieniawa - wyzwanie na IG

Julia Wieniawa - wyzwanie na IG

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×