Julia Wieniawa i jej piesek są nierozłączni. Nie uwierzycie, dokąd zabrała szczeniaka. Bowie już zawitał na salony

Julia Wieniawa i Bowie

Julia Wieniawa i Bowie

Julia Wieniawa jakiś czas temu pochwaliła się nowym pieskiem. Futrzak zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Aby go nie zaniedbywać, zabiera go wszędzie ze sobą.

Julia Wieniawa regularnie pojawia się na dużym i małym ekranie. Popularność zyskała dzięki roli w Rodzince.pl, gdzie grała u boku Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej. Wkrótce jej kariera wystrzeliła jak z procy. Pojawiły się kolejne propozycje. Zagrała m.in. w Kobietach Mafii, Small World oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Główną rolę odegrała również w pierwszym polskim slasherze W lesie dziś nie zaśnie nikt. Produkcja jednak nie cieszy się zbyt dobrymi recenzjami.

Niewielu pamięta, że Julia swoją karierę rozpoczynała również od śpiewu. W 2015 roku ukazał się jej pierwszy singiel Co mi jest. Ze względu na ogrom zobowiązań aktorskich, zrzuciła tę część kariery na drugi plan. W ciągu lat wydała kilka pojedynczych singli. Szczególnym uznaniem wśród fanów cieszy się utwór Nie muszę oraz Zabij tę miłość, nagrany w duecie z Maciejem Musiałowskim. Pandemia spowodowała, że gwiazda postanowiła wrócić do swojej pasji. Rozpoczęła pracę nad debiutanckim albumem, który zwiastuje piosenka Na darmo. Płyta ma pojawić się w pierwszej połowie tego roku.

23-latka czego się nie dotknie, obraca w sukces. Przyjęła propozycję wzięcia udziału w Tańcu z Gwiazdami i zajęła wysokie, drugie miejsce. Poza tym jest właścicielką marki odzieżowej, która cieszy się ogromną popularnością.

Julia Wieniawa załatwia swoje sprawy z pieskiem

Julia Wieniawa pomimo wielu zobowiązań znalazła czas na miłość. Po burzliwych związkach z Antkiem Królikowskim i Baronem związała się z Nikodemem Rozbickim. Aktor jakiś czas temu potwierdził, że wprowadził się do swojej ukochanej. Niedawno ich rodzina się powiększyła. W ogromnym apartamencie gwiazdy zamieszkał również piesek o imieniu Bowie.

Aktorka stara się jak tylko może, by nie zaniedbywać słodkiego czworonoga. Napięty grafik zmuszą ją niekiedy do zabierania pieska ze sobą. Wieniawa pochwaliła się, że futrzak towarzyszył jej podczas wizyty u dentysty:

Bowie dzisiaj pojechał ze mną się upiększać – oznajmiła na Instagramie.

Okazuje się, że gabinet stomatologiczny, to nie jedyne miejsce, w którym pojawiła się ze swoim pieskiem:

U fryzjera też byłem! I byłem bardzo grzeczny – napisała w imieniu czworonoga.

Wy również ze swoimi zwierzakami załatwiacie codzienne sprawy?


Julia Wieniawa pokazała, gdzie zabrała psa

Julia Wieniawa pokazała, gdzie zabrała psa

Julia Wieniawa pokazała, gdzie zabrała psa

Julia Wieniawa pokazała, gdzie zabrała psa

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×