Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

Joanna Kurska Kasia Cichopek

Joanna Kurska Kasia Cichopek

Joanna Kurska postanowiła skomentować zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ich posady w śniadaniówce są zagrożone? Jej decyzja jest jednoznaczna. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu potwierdzili, że są razem. Zakochani dodali w sieci pierwsze wspólne zdjęcie. Wszystko ujrzało światło dzienne w dniu 40. urodzin prezenterki. Para wspólnie celebrowała ten czas w Izraelu, a z fanami połączyli się w Pytaniu na śniadanie, gdzie opowiedzieli o łączącym ich uczuciu. Nie obyło się jednak bez skandalu. Gwiazdy TVP ujawniły związek po kilku przykrych komentarzach Pauliny Smaszcz pod adresem byłego męża.

Na tym się jednak nie skończyło i od tamtej pory niemal codziennie pojawiają się nowe informacje dotyczące kolejnych odsłon konfliktu pomiędzy dziennikarzem i jego byłą żoną, która nie ma zamiaru dać za wygraną.

W ostatnim czasie doszło już do tego, że dziennikarz zdecydował się zgłosić sprawę na policję. Czarę goryczy przelał moment, gdy Paulina odwiedziła pod nieobecność domowników jego 74-letnią mamę.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – zdradził Maciej w rozmowie z Super Expressem.

Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół Cichopek i Kurzajewskiego

Kasia i Maciej od ponad dwóch lat pracują razem w Pytaniu na śniadanie i to właśnie w porannym programie udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, gdzie opowiedzieli o swojej miłości. Jak się okazało to uczucie nie jest na rękę Paulinie Smaszcz, która nieustannie uderza w zakochanych. W ostatnim wywiadzie opowiedziała nawet o tym, że jej były mąż planował rozstanie z nową partnerką.

Mój były mąż okłamał swoich synów. Okłamał naszych przyjaciół i rodzinę, twierdząc, że z panią Katarzyną się nie spotyka. Że kończy ten związek, ponieważ jest to związek, który będzie szeroko komentowany, a pani Katarzyna wszystko pokazuje w social mediach i reklamuje wiele produktów – zdradziła dla Plotka.

Każdy dzień to kolejna porcja doniesień na temat tej medialnej afery. Czy Kasia i Maciej mogą mieć przez to problemy w pracy? Na ten temat wypowiedziała się Joanna Kurska, która szefową Pytania na śniadanie została na krótko, zanim prezenterzy ujawnili związek. Okazuje się, że cała redakcja trzyma kciuki za tę parę, a zamieszanie wywołane przez Paulinę Smaszcz kompletnie jej nie interesuje.

Sprawa kompletnie bez znaczenia. Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy. Sugeruje się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcja naszych widzów – powiedziała Joanna Kurska dla Faktu.

Joanna Kurska zdradziła także, że nie ma zamiaru wtrącać się w to, jak na zaczepki Pauliny Smaszcz reagują jej pracownicy.

Jestem producentem „Pytania na śniadanie” i szefową Kasi i Maćka dbam wyłącznie o dobro i PR programu. Nie doradzam prezenterom – dodała.

Wygląda na to, że osobiste problemy prezenterów nie mają żadnego wpływu na ich posady w TVP, co zapewne jest dla nich dobrą wiadomością. Nie bez znaczenia jest w tej trudnej sytuacji też silne wsparcie szefowej.


Jacek Kurski, Joanna Kurska - 70-lecie TVP

Jacek Kurski, Joanna Kurska - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×