Szukaj

Jola Rutowicz przyznała się do oszustwa w prywatnej wiadomości. Screen wylądował w internecie

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz przyznała się na Instagramie, że przed laty oszukiwała w telewizji. Kto by się spodziewał, że tak świetnie gra. Wszystko wyznała w prywatnej rozmowie z fanką.

Jola Rutowicz dała się zapamiętać jako jedna z najbarwniejszych uczestniczek wszystkich edycji Big Brothera w naszym kraju. Chociaż w programie pojawiła się kilkanaście lat temu, to do dzisiaj pamiętają ją fani widowiska. Nie dało się przejść obojętnie obok jej barwnej, nieco kiczowatej kreacji.

Dała się poznać jako dziewczyna, której brakowało wiedzy na podstawowe tematy, co ją często niezmiernie bawiło. Podczas rozmów wybuchała charakterystycznym śmiechem, który jednym się podobał, a innych irytował do granic. Ubierała się w kontrowersyjne stroje, a jej znakiem rozpoznawczym były bardzo długie różowe tipsy i ostry, mocno przesadzony makijaż, a także kruczoczarne włosy. Nie rozstawała się też ze swoim pluszowym jednorożcem.

Wróżono jej karierę, ale po zakończeniu programu szybko zniknęła z branżowych imprez. Powodem okazała się być nowa miłość. Obecnie Jola mieszka w Miami, a swoim luksusowym życiem chętnie dzieli się w social mediach.

Jola Rutowicz przyznała się do oszustwa w telewizji

Jola Rutowicz z pewnością wzbudzała mieszane uczucia, zarówno swoimi wypowiedziami, jak i mocno przerysowanym wizerunkiem. Po latach wyznała, że wszystko to, co widzieli fani Big Brothera, było jedynie kreacją stworzoną na potrzeby reality-show.

Moje wejście do reality show było przemyślane. Miałam osobę od wizerunku w Anglii. Dokładnie to zaplanowaliśmy. Wiedziałam, że „Big Brother” ma specyficzną formułę, że będzie mnie oglądać cała Polska i że muszę się odpowiednio przygotować do tego przedsięwzięcia. Tommy [pomysłodawca wizerunku Joli – red.] zdecydował, że najpierw musi mnie dobrze poznać – zwierzyła się w autobiografii z 2012 roku.

Można mieć wątpliwości, że Jola podołała unieść swoją rolę. Jednak po latach znowu potwierdziła, że oszukiwała, żeby zdobyć zainteresowanie.

Na jej Instagramie wylądował screen rozmowy z internautką.

A moim zdaniem nie zmieniłaś się, tylko dobrze zagrałaś daną rolę w tv lata temu, aż większość w nią uwierzyła – brzmiała prywatna wiadomość.

Rutowicz odpisała jej wprost, że wszystko to, co widzieliśmy, to była gra:

To prawda słońce.

Dumna celebrytka podkreśliła, że są tacy, którzy tak bardzo dali się nabrać, że do dzisiaj wierzą, że ona chodzi spać ze swoim jednorożcem.

Zajrzyjcie do galerii.


Jola Rutowicz przyznaje się do oszustwa

Jola Rutowicz przyznaje się do oszustwa

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×