Jolanta Kwaśniewska wparowała do pokoju i przerwała transmisję córki i męża. Ola wybuchnęła śmiechem. „Mamuś my już jesteśmy na żywo”

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksander Kwaśniewski od czasu rozpoczęcia wojny w Ukrainie odpowiada na pytania Polaków na prowadzonej z córką transmisji. Ostatnią z nich przerwała Jolanta Kwaśniewska. Ola nie powstrzymała śmiechu.

Aleksander Kwaśniewski prezydentem Polski został po raz pierwszy w 1995 roku. Jego córka Ola była wówczas nastolatką. Urząd piastował przez kolejną dekadę i do dzisiaj Polacy uznają go za jednego z najbardziej zaufanych polityków w kraju. Podobną sympatią darzą też jego żonę Jolantę. Zdecydowanie wygrywa ona w rankingach popularności Pierwszych Dam. Doceniano ją nie tylko za zaangażowanie w sprawy społeczne i charytatywne, ale też za nienaganny styl. Od lat jest uznawana za ikonę mody.

Pomimo tego, że Aleksander Kwaśniewski od kilkunastu lat nie jest już prezydentem, dla wielu Polaków nadal jego głos jest bardzo ważny i chętnie słuchają tego, co ma do powiedzenia. W obliczu ostatnich wydarzeń w świecie polityki i światowego bezpieczeństwa nie dziwi fakt, że Polacy szczególnie teraz potrzebują wysłuchać głosu, który przewodził krajem przez dekadę.

Jolanta Kwaśniewska przerwała transmisję córki i męża

Od ponad 70 dni Ukraina bohatersko broni się przed napaścią rosyjskich wojsk. Krwawa wojna ciągnie się tygodniami, czego zdecydowanie nie spodziewał się najeźdźca, który liczył na błyskawiczne podbicie sąsiedniego kraju. Wszystko dzieje się tuż za naszą wschodnią granicą, co budzi niepokój także wśród mieszkańców Polski.

Aleksandra Kwaśniewska, która swoją przyszłość związała z dziennikarstwem i bardzo prężnie działa też na Instagramie postanowiła zaprosić tam swojego tatę, który podczas transmisji live odpowiada na pytania od internautów dotyczące sytuacji w Ukrainie i bezpieczeństwa Polski. Były prezydent kraju po raz kolejny był gościem swojej córki. Tuż po tym, jak rozpoczęli wejście na żywo, w tle było słychać mówiącą coś do nich Jolantę Kwaśniewską. Ola zakomunikowała swojej mamie, że są już na żywo.

Dobra, jesteśmy. Mamuś, my już jesteśmy na żywo – powiedziała Ola.

Była Pierwsza Dama nie dawała za wygraną i zakomunikowała, że również chce obejrzeć live z udziałem córki i męża, ale nie potrafi go włączyć na swoim telefonie. Córka natychmiast przyszła jej z pomocą.

Mamuś, musisz tam kliknąć. Teraz słyszę, jak mama odsłuchuje tego, co wam mówiłam przed chwilą na żywo – powiedziała Ola.

Następnie żona Aleksandra Kwaśniewskiego wyszła z pomieszczenia, by tam oglądać transmisję. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć zapisany przez Olę live z jej ojcem.

Co powie Tata odc. 3
O wojnie, papieżu, inflacji, wyborach, bezkarności USA i błędach transformacji.


Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kwaśniewski komunista??? ahahaha jaki on komunista pomyśl troche nim coś napiszesz miernoto

 • Gość krynia pisze:

  Prezydent Kwaśniewski najlepszy prezydent
  Polski.

 • Gośćc. pisze:

  Nie musiałam się wstydzić to był prezydent z klasą.

 • GośćMG pisze:

  Trochę pijanym .

 • Gość pisze:

  Kwasniewski byl najlepszymi prezydentem Polski.ktos napisal ze byl najgorszy,wiec prosze Mi powiedziec czy za Kawasniewskiego byly takie incendenty Jak teraz sie dzieja.jedno jest pewne Kwasniewski na pewno z nikim nie szedl na barykady i na nikogo nie byl obrazony.co niektorzy juz zapomnieli wspanialego przyslowia ,zgoda buduje niezgoda rujnuje.

 • Gość pisze:

  Zapomniałeś o obecnym.

 • Gość z Koszalina... pisze:

  Prezydent Kwasniewski byl najlepszym prezydentem, wspanialym erudyta, szanowanym na calym świecie nie musial sie ciagle, ciagle uczyc….tak, jak obecny prezydent pisowski, jak zdal egzamin z j. angielskiego przed obroną doktoratu????, a zona Prezydenta Kwasniewskiego to wzor do nasladowania…..i jeszcze jedno, pisowski prezydent ,, wybitny mąż stanu,, dr hab. Lech Kaczynski…nie prof…. samodzielnie nic nie robil….brat Jareczek pociagal za ,,sznurki,,
  Zal mi tylko Marii Kaczynskiej, wspanialej, mądrej Pierwszej Damy, nawet rydzykowi wolno bylo Ją obrażać ….ani mąż ani szwagier nie bronili Jej przed plugawymi slowami rydzyka….osoby, ktorych nie szanuję, nie zaslugują na DUŻE litery….

 • GośćAdam pisze:

  Kogo obchodzi dziś zdanie Kwaśniewskiego czy jego żony i córki. On był najgorszym prezydentem RP !!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×