Jolanta Kwaśniewska niespodziewanie wpadła na ślub posłanki. Są zdjęcia. Postawiła na szykowną stylizację

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska pojawiła się na ślubie posłanki, która w social mediach pokazała zdjęcia z uroczystości. Pierwsza Dama RP postawiła na stylizację, której nie da się zapomnieć.

Jolanta Kwaśniewska przez dwie kadencje była Pierwszą Damą RP. Swoją funkcję pełniła od 1995 do 2005 roku. Pojawiała się u boku męża podczas ważnych spotkań. Zachwycała szykownymi stylizacjami i opanowaną do perfekcjonizmu znajomością zasad savoir-vivre. Co jakiś czas zabierała głos i przedstawiała swój punkt widzenia w ważnych dla kobiet sprawach. Nie bała się wyrażać swojego zdania, gdy próbowano zakłócać prawa Polek.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego cieszy się ogromną sympatią, która nie gaśnie mimo upływu lat. Wiele osób liczyło na to, że Jolanta wystartuje w wyborach prezydenckich i zmierzy się z Andrzejem Dudą. Jej mąż w rozmowie z Interią powiedział, że nie ma na to szans. Ujawnił, że jego żona nie chce wiązać swojego życia z polityką:

Rozumiem, że wielu ludzi oczekuje jej startu, ale żona wiele lat temu złożyła deklarację, której jest wierna. Nie zajmuje się polityką, a działalnością charytatywną i społeczną. Przecież nie każdy musi być w polityce.

Jolanta Kwaśniewska na ślubie Joanny Schuering-Wielgus. Jak wyglądała?

Kwaśniewska niespodziewanie pojawiła się na ślubie posłanki Joanny Scheuring-Wielgus, który miał miejsce w 2003 roku. Polityk podzieliła się wspomnieniami z tego dnia. Zdradziła, że od Jolanty i Aleksandra dostała przepiękny prezent – bukiet czerwonych róż:

Wiele lat temu, na własnym ślubie, miałam nieoczekiwanego gościa, pierwszą damę Jolantę Kwaśniewską, od której dostałam bukiet czerwonych róż. 2003, Toruń.

Posłanka udostępniła też zdjęcia, na których para młoda i zaproszeni przez nich goście pojawiali się w towarzystwie urzędującej wówczas Pierwszej Damy RP. Jolanta Kwaśniewska miała na sobie bardzo stylowy strój. Ubrała się w ciemną kreację, na którą włożyła czarno-złotą marynarkę. Wyglądała przepięknie.

W 2003 roku Joanna Scheuring wyszła za Piotra Wielgusa. Małżonkowie doczekali się dwóch synów: Jakuba i Aleksandra. Posłanka ma też syna Jana, który jest owocem jej małżeństwa z gitarzystą Jackiem Scheuringiem. Mężczyzna w 2001 roku zginął w wypadku samochodowym.

Zobacz też: Kwaśniewski z trudem pokonał mgłę mózgową, ale pojawiły się inne powikłania. Opowiedział o swoim dramacie


Jolanta Kwaśniewska na ślubie Joanny Schuering-WielgusJolanta Kwaśniewska na ślubie Joanny Schuering-Wielgus

Jolanta Kwaśniewska na ślubie Joanny Schuering-Wielgus

Jolanta Kwaśniewska zmieniła kolor włosów

Jolanta Kwaśniewska zmieniła kolor włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×