Jolanta Kwaśniewska o walce z podstępną chorobą: „Raz jest gorzej, raz jest lepiej”. Jej słowa mrożą krew w żyłach

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska w jednym z tabloidów opowiedziała o walce z podstępną chorobą. Jej słowa mrożą krew w żyłach. Sprawdźcie, co ujawniła.

Jolanta Kwaśniewska przez dziesięć lat pełniła funkcję Pierwszej Damy RP. Pojawiała się u boku Aleksandra Kwaśniewskiego podczas spotkań, zabierała głos w ważnych sprawach i przedstawiała swoje stanowisko w danym temacie. Gdy jej mąż był prezydentem, Jolanta cieszyła się sporą sympatią Polaków. Mimo upływu lat nadal jest bardzo lubiana.

Dowodem może być fakt, że to właśnie Kwaśniewska wygrała ranking, który miał wyłonić ulubioną pierwszą damę. Jolanta zostawiła daleko w tyle konkurencje. Zebrała prawie połowę ze wszystkich głosów. Tuż za nią znalazły się Agata Duda oraz Maria Kaczyńska.

Jolanta Kwaśniewska o walce z koronawirusem. Jak się czuje?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy walczą z koronawirusem. O zakażeniu byłej pary prezydenckiej poinformowano w poniedziałek w oficjalnym komunikacie. Dzień później Pierwsza Dama RP na temat walki z COVID-19 wypowiedziała się w rozmowie z Super Expressem. 

Kwaśniewska powiedziała, że nie jest to łatwa choroba. Podkreśliła, że zarówno ona, jak i jej mąż bardzo na siebie uważali: nosili maseczki, dezynfekowali ręce. To jednak nie uchroniło ich od zakażenia:

To nie jest choroba łatwa, lekka i przyjemna. Raz jest lepiej, raz gorzej, raz jest wyższa temperatura, a raz niższa. Trzeba mieć nadzieję, że przejdziemy tego koronawirusa jak najłagodniej. Nie mam pojęcia, gdzie mogliśmy się go nabawić. Bardzo się izolowaliśmy przez cały czas w nadziei, że doczekamy się szczepienia. Uważam, że prowadziliśmy się bardzo sensownie, mądrze. Nie ruszaliśmy się nigdzie bez maseczek. Często nosimy rękawiczki. Dezynfekujemy te rzeczy, których mógł ktoś dotykać. Zakupy zostawiamy na zewnątrz, na balkonie.

Jolanta dodała, że chociaż w zeszłym tygodniu testy na COVID-19 wskazywały negatywny wynik, już chwilę później zarówno ona, jak i jej mąż odczuli pierwsze symptomy. Była Pierwsza Dama zakładała, że jest to przeziębienie, gdy temperatura wzrosła i poczuła osłabienie, zmieniła zdanie:

My mamy smak, czujemy zapach… Do momentu, gdy nie przyszły dreszcze i gorączka, ja uważałam, że po prostu się przeziębiłam. Dopiero potem temperatura strasznie wzrosła i jednocześnie poczułam niemożliwe osłabienie. Miałam taką potrzebę położenia się do łóżka i odizolowania się – to jest moment, gdy poczuliśmy, że coś jest nie tak. I tak to jest w tej chorobie, chwilkę poczujemy się lepiej, temperatura spadnie, to człowiek wstaje, robi coś, by za chwilkę znów poczuć przybijające zmęczenie.

Trzymamy kciuki, by Kwaśniewscy jak najszybciej wrócili do zdrowia.


Jolanta Kwaśniewska z mężem – wybory parlamentarne 2019

Jolanta Kwaśniewska z mężem – wybory parlamentarne 2019

Stylowa Jolanta Kwaśniewska w pięknej kreacji

Stylowa Jolanta Kwaśniewska w pięknej kreacji

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×