Jolanta Fraszyńska po raz trzeci wychodzi za mąż. Historia jej miłości to gotowy scenariusz na wyciskacz łez

Jolanta Fraszyńska

Jolanta Fraszyńska

Jolanta Fraszyńska jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda po dwóch nieudanych małżeństwach w końcu znalazła miłość. Razem z narzeczonym planuje ślub. Poznajcie szczegóły. 

Jolanta Fraszyńska to jedna z najbardziej znanych aktorek w kraju. Na swoim koncie ma liczne zawodowe sukcesy. Odnajduje się nie tylko na deskach teatru, ale także w serialach i największych kinowych hitach. Popularność przyniósł jej udział w uwielbianym przez widzów serialu Na dobre i na złe, a także w filmie Skazani na bluesa, gdzie wcieliła się w postać żony Ryszarda Riedla. Udziałem w tej produkcji potwierdziła wielki aktorski talent i na dobre ugruntowała pozycję w branży.

Tak samo dobrze, jak zawodowa kariera nie układała się jednak jej prywatność. Aktorka ma na swoim koncie już dwa nieudane małżeństwa. Pierwszym mężem gwiazdy był Robert Gonera, którego poznała na trzecim roku studiów. Zakochani doczekali się córeczki Nastazji, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Po pewnym czasie filigranowa aktorka zdecydowała się po raz kolejny wyjść za mąż. Jej drugim mężem był operator filmowy – Grzegorz Kuczeriszka. Po 14 wspólnych latach i to małżeństwo dobiegło końca. Owocem tego związku jest szesnastoletnia dzisiaj Aniela.

Jolanta Fraszyńska po raz trzeci wyjdzie za mąż

Jolanta Fraszyńska po rozpadzie dwóch małżeństw zdecydowała się skorzystać z terapii. Okazała się to być jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Nie tylko pozwoliła stanąć aktorce na nogi, ale także sprawiła, że poznała wielką miłość. Związała się ze swoim terapeutą – Tomaszem Zielińskim. Ukochany nauczył Jolę zbudować trwałą relację. Gdy odwiedzili jakiś czas temu Dzień Dobry TVN, gwiazda nie mogła się nachwalić tego, z jak wspaniałym człowiekiem się związała. Teraz okazuje się, że zakochani powoli szykują się do ślubu.

To dla niego chce zaryzykować przysięgę małżeńską jeszcze raz. Być może przysłowie, że do trzech razy sztuka w jej przypadku okaże się prawdziwe? Jednak choć decyzję o ślubie podjęła już dawno, ostatnia sytuacja pokrzyżowała im plany. W dodatku teraz muszą doglądać wspólnego przedsięwzięcia – czytamy w ……

Jolanta i Tomasz otworzyli firmę i będą produkować prąd za pomocą energii słonecznej. Para stwierdziła, że na zaślubiny może jeszcze zaczekać, ponieważ chcą, by wszystko było przygotowane z dbałością o każdy szczegół. To ma być ich wielki dzień.

Narzeczeni doszli do wniosku, że jeżeli tak długo tworzą udany związek bez papierka, to nic na siłę. Chcieliby w zdrowiu i spokoju przygotować wszystko jak należy, by cieszyć się w pełni tym uroczystym dniem – informuje magazyn….

Miejmy nadzieję, że zakochanym uda się zrealizować swoje ślubne plany, tak jak to sobie wymarzyli, a tymczasem życzymy im powodzenia w nowym biznesie.


Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński w Dzień Dobry TVN

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński w Dzień Dobry TVN

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński w Dzień Dobry TVN

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński w Dzień Dobry TVN

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński w Dzień Dobry TVN

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  O szczęście trzeba walczyć i miłość pielęgnować.Ale skoro się tak kochają,to po co im te kagańce? Czyżby bali się siebie nawzajem? Ot terapia!

 • Gość pisze:

  Taki lajf jedni 30lec4e a drudzy 30dni terapia się udała inteligenty teź lubieją ruch..c zwłaszcza na kase i jak doktorze zabieg się udał 5 lodów i kakao na biało kazdy lubi seks nawet Bóg byle hajs się zgadzał i to tyle

 • Gość pisze:

  Terapeuta ze swoją pacjentka?? To jest zakazane przecież.,Każda pacjentka zakochuje się w swoim terapeucie dlatego kodeks terapeuty zakazuje takich związków.

 • Gość pisze:

  Nic się ta kobieta nie starzeje 🙂 wyglądają na szczęśliwych, super

 • Endriu pisze:

  Terapeuta nie powinien wchodzić w relacje intymną z pacjentką – tak stanowi Kodeks zawodu psychologa.

 • Gość pisze:

  Fajna kobieta i czas jej sprzyja .Powodzenia !

 • Gość pisze:

  Czytamy w…..
  Informuje magazyn………

  😀

 • Gość Barbi pisze:

  Dzień dobry.Zycze wam wspaniałego szczęścia.Aby każdy z was doznał prawdziwej miłości.Jestescie widać cudowni.Niw zmarnujcie waszego szczęścia i życia.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×