Szukaj

Jola Rutowicz porzuciła kicz i zmieniła fryzurę. Metamorfoza na duży plus. Teraz to dopiero zrobiłaby karierę

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz znana była ze swojego kiczowatego sposobu bycia. Jej stroje i mocny makijaż pozostawiały wiele do życzenia. Teraz celebrytka może pochwalić się nowym wizerunkiem. Zmieniła nie tylko styl, ale także fryzurę. Jak wygląda?

Jola Rutowicz to jedna z najbarwniejszych uczestniczek, które kiedykolwiek mogliśmy oglądać w programach reality show. Gwiazda pierwszej edycji Big Brothera nie rozstawała się ze strojami rodem z nocnych klubów, długimi różowymi tipsami i pluszowym jednorożcem. Całość jej wizerunku dopełniał bardzo ostry i kiczowaty makijaż. Celebrytka nie mogła pochwalić się wiedzą na podstawowe tematy, a jej infantylny image nie wszystkim przypadł do gustu.

Po latach w książce Inna wyznała, że wszystko to było stworzone przez nią jedynie na potrzeby programu.

Moje wejście do reality-show było przemyślane. Miałam osobę od wizerunku w Anglii. Dokładnie to zaplanowaliśmy. Wiedziałam, że „Big Brother” ma specyficzną formułę, że będzie mnie oglądać cała Polska i że muszę się odpowiednio przygotować do tego przedsięwzięcia. Tommy [pomysłodawca wizerunku Joli – red.] zdecydował, że najpierw musi mnie dobrze poznać – zwierzyła się w autobiografii z 2012 roku.

Jola po opuszczeniu reality-show niezbyt długo pokazywała się na polskich salonach. Po kilku imprezach nagle zniknęła. Okazało się, że powodem tego wszystkiego była nowa miłość. Miłośniczka pluszowego jednorożca zakochała się w amerykańskim biznesmenie i to dla niego zrezygnowała z blasku fleszy. Spakowała walizki i razem z ukochanym wyleciała do USA.

Jola Rutowicz przeszła metamorfozę

Rutowicz w Stanach wiedzie prawdziwie królewskie życie. Świadczą o tym zdjęcia, które regularnie publikuje na swoim Instagramie. Gwiazda programu Big Brother porzuciła swój kiczowaty wizerunek. Odkleiła kolorowe tipsy i zdecydowanie zmieniła fryzurę. Po kruczoczarnych włosach i kolorowych pasemkach nie został nawet ślad. Celebrytka przefarbowała się na blond i zrezygnowała z wyzywających strojów. Zdecydowała się również na operację plastyczną nosa.

Na najnowszym zdjęciu widzimy całkiem odmienioną kobietę. Ma na sobie czarny krótki top i jeansy z modnymi przetarciami.

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Przyznajcie, że Jola bardzo się zmieniła od czasu swojego udziału w programie Big Brother. Gwiazda nadal zachwyca szczupłą sylwetką – w tej kwestii nic się nie zmieniło.


Jola Rutowicz obecnie

Jola Rutowicz obecnie

Jola Rutowicz obecnie

Jola Rutowicz obecnie

Jola Rutowicz obecnie

Jola Rutowicz obecnie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×