Jola Rutowicz pokazała nos po operacji plastycznej. Niby jeden szczegół, a zmienił całą twarz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz niedawno przeszła operację nosa. Jak jedna zmiana zmieniła jej rysy twarzy? Na najnowszych zdjęciach wszystko widać jak na dłoni. Co za metamorfoza!

Jola Rutowicz dała się poznać jako jedna z najbarwniejszych uczestniczek, jakie kiedykolwiek przewinęły się przez polskie programy typu reality. Brak wiedzy na podstawowe tematy, infantylny wizerunek i kontrowersyjny wygląd przysporzyły jej potężnej grupy antyfanów.

Po latach Rutowicz w swojej książce Inna wyznała, że jej kiczowaty wizerunek niezbyt błyskotliwej miłośniczki pluszowych jednorożców został wykreowany na potrzeby show. Jola zainspirowała się postacią z brytyjskiej edycji, którą publiczność na Wyspach ponoć pokochała. W Polsce efekt był odwrotny.

Moje wejście do reality-show było przemyślane. Miałam osobę od wizerunku w Anglii. Doładnie to zaplanowaliśmy. Wiedziałam, że „Big Brother” ma specyficzną formułę, że będzie mnie oglądać cała Polska i że muszę się odpowiednio przygotować do tego przedsięwzięcia. Tommy [pomysłodawca wizerunku Joli – red.] zdecydował, że najpierw musi mnie dobrze poznać – zwierzyła się w autobiografii z 2012 roku.

Kariera Rutowicz nie trwała długo. Po kilku latach brylowania na salonach spakowała walizki i wyleciała do Stanów Zjednoczonych. Powodem przeprowadzki za ocean była nowa miłość. Jolanta zakochała się w amerykańskim biznesmenie, u którego boku wiedzie iście królewskie życie. Dowodem są zdjęcia, które regularnie publikuje w internecie.

Jola Rutowicz: jak wygląda po operacji nosa?

Zwyciężczyni czwartej edycji Big Brothera dziś wygląda o niebo lepiej. Choć wciąż nosi kuse ubrania, to nie ocierają się one o kicz. Najczęściej Jola wybiera dżinsowe szorty i przylegające do ciała topy. Celebrytka wymieniła nie tylko garderobę, ale też zmieniła fryzurę. Teraz jest blondynką.

To jednak nie koniec metamorfozy skandalistki. Jola Rutowicz przeszła operację nosa. Po latach postanowiła pozbyć się swojego największego kompleksu. Oddała się w ręce jednego z najlepszych chirurgów plastycznych, który odpowiada za wygląd wielu kobiet, także tych znanych z telewizji.

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie widać, że Rutowicz zdecydowała się na dosyć mocną korektę. Jej nos nabrał zupełnie nowego kształtu. Stał się bardziej zgrabny, przez co całkowicie zmieniły się proporcje jej twarzy.

Nic dziwnego, że obserwatorzy wysyłają jej wiele komplementów. Po metamorfozie wygląda zdecydowanie lepiej. Wystarczy porównać nowe zdjęcia ze starymi, które znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Jola Rutowicz zrobiła operację plastyczną przed kamerami. Mocne zdjęcia


Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz - gdzie spędza kwarantannę?

Jola Rutowicz - gdzie spędza kwarantannę?

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×