Film ze ślubu Joanny Przetakiewicz, a na nim Kayah. Tak wyglądał jeden z najbardziej poruszających momentów

Film ze ślubu Joanny Przetakiewicz

Film ze ślubu Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz miesiąc temu wzięła ślub z Rinke Rooyensem. Projektantce zebrało się na wspomnienia. Podzieliła się jednym z najbardziej wzruszających momentów. Po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak na weselu swojego byłego męża prezentowała się Kayah.

29 września Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub. Para pobrała się w warszawskim apartamencie projektantki. Tuż po części oficjalnej nowożeńcy spakowali walizki, wsiedli do samolotu i razem ze swoimi gośćmi polecieli do Grecji. To właśnie tam odbyła się kolejna uroczystość połączona z kilkudniowym weselem.

Przetakiewicz na ślub z holenderskim producentem telewizyjnych hitów zaprosiła największe gwiazdy. Dla gości zaśpiewała Sabina Sago – znana m.in. z The Voice of Poland, a życzenia zakochanym osobiście złożyła  Kayah – była żona Rinke Rooyensa. Panna młoda na ślubie miała suknię od Valentino, a na weselu przebierała się kilka razy. Postawiła na co najmniej dwie kreacje od La Manii – biały kombinezon z peleryną i suknię z frędzlami.

Joanna Przetakiewicz opublikowała film ze ślubu. Gwiazda rzuca bukietem

Bizneswoman bardzo oszczędnie relacjonowała ślub i wesele w internecie. Raz na jakiś czas wrzucała zdjęcia z wydarzenia. Dziś podzieliła się kolejną pamiątką. Tym razem pokazała, jak wyglądał jeden z najbardziej wzruszających momentów w życiu każdej panny młodej – rzucanie bukietu.

KTÓRA Z WAS chce złapać bukiet na szczęście? Serce w górę – zaczęła swój wpis dyrektor kreatywna La Manii.

W dalszej części swojego wpisu Joanna nawiązała do sytuacji, jaka obecnie panuje w Polsce i na świecie, czyli epidemii koronawirusa. Gwiazda cieszy się, że nie zwlekała z uroczystością i pobrała się w momencie, w którym wszystko zostało zorganizowane zgodnie z planem.

Cudowne wspomnienia!
Będziemy nimi żyli jeszcze baaardzo długo!
A jak się znowu spotkamy, to będzie dopiero radość!
To było raptem kilka tygodni temu.
Tak bardzo znowu się wszystko zmieniło.
Dzięki Bogu zdążyliśmy i wszyscy są zdrowi!

Joanna już teraz wie, że będzie musiała odłożyć wszelkie plany dotyczące imprez świąteczno-noworocznych:

Na razie plany można odłożyć do szafy.
Plany normalnej pracy, świąt, remontu, spotkań, wyjazdów. Trzeba uważać.
A już naiwnie wyobrażałam sobie przebierane gwiazdkowe party, podobnie jak kilka lat temu.
Chciałam jak zawsze przebrać się za królika.
Pomarzyć zawsze można.
I trzeba.

Wspomnienie ślubnych chwil pozwala Przetakiewicz przetrwać ten trudny czas:

Nikt nie lubi utraty kontroli nad własnym życiem, ale nie ma wyjścia. Cierpliwość to nie jest moja mocna strona, więc marzę i wspominam dalej, zawsze działa! – zakończyła swój post, podpisując się swoimi nowymi inicjałami J.Ro.

View this post on Instagram

KTÓRA Z WAS chce złapać bukiet na szczęście? Serce w górę ♥️ Cudowne wspomnienia! Będziemy nimi żyli jeszcze baaardzo długo! A jak się znowu spotkamy, to będzie dopiero radość! 🤗 To było raptem kilka tygodni temu. Tak bardzo znowu się wszystko zmieniło. Dzięki Bogu zdążyliśmy i wszyscy są zdrowi! Na razie plany można odłożyć do szafy. Plany normalnej pracy, świąt, remontu, spotkań, wyjazdów. Trzeba uważać 😷 A już naiwnie wyobrażałam sobie przebierane gwiazdkowe party, podobnie jak kilka lat temu. Chciałam jak zawsze przebrać się za królika 🐰 Pomarzyć zawsze można 💁‍♀️ I trzeba. Nikt nie lubi utraty kontroli nad własnym życiem, ale nie ma wyjścia. Cierpliwość to nie jest moja mocna strona, więc marze i wspominam dalej ♥️ zawsze działa! #honeymoon #happy #justmarried #jro 😉

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Fani podziękowali Joannie za słowa wsparcia. Jej wpis wywołał uśmiech na wielu twarzach:

  • Piękne uczucie pozostanie w głowie i sercu FOREVER – napisał Dawid Woliński.
  • Zdecydowanie jesteś moją ulubioną panną młodą.
  • Piękny moment i piękna kobieta. Chociaż tyle miłego w tym trudnym czasie.

Głos zabrała także Dagmara Kaźmierska. Słynna Królowa życia nieskromnie przyznała, że sama chciałaby złapać taki bukiet, symbolizujący pożegnanie się z panieństwem i zostanie gospodynią na własnym weselu. W końcu partnera już ma.

Ja, ja , ja.

Na nagraniu Joanny dostrzegliśmy nie tylko piękną pannę młodą i niesamowitą radość wśród gości, ale także wzruszoną Kayah, która niespodziewanie wyłoniła się z tłumu gości.


Joanna Przetakiewicz rzuca bukietem – film ze ślubu

Joanna Przetakiewicz rzuca bukietem – film ze ślubu

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Kayah na ślubie Joanny Przetakiewicz

Kayah na ślubie Joanny Przetakiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×