Joanna Opozda w końcu skomentowała doniesienia tabloidu. Już wiadomo, czy zostanie „nową” Magdą Gessler

Joanna Opozda, Magda Gessler

Joanna Opozda, Magda Gessler

Joanna Opozda zostanie "nową" Magdą Gessler? Piękna aktorka zareagowała na doniesienia tabloidu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Joanna Opozda stała się szerzej znana jako Jowita z Pierwszej miłości. Fani zwrócili uwagę na jej urodę i talent. Dzięki temu Asia dostała angaże w jeszcze wielu innych produkcjach. Latem ubiegłego roku sformalizowała związek z Antkiem Królikowskim. Niestety ich szczęście nie trwało długo. Miłość zakończyła się jeszcze przed narodzinami ich syna, Vincenta.

Piękność pogodziła się już ze stratą mężczyzny. Wystawiła na sprzedaż suknie, która miała na sobie podczas ślubu i wesela. Aktorka chce za nie kolejno po 6 i 4 tysiące złotych.

Joanna Opozda odpowiedziała na doniesienia tabloidu

Wczoraj Super Express opublikował tekst, w którym zasugerowano, że Magda Gessler chciałaby, żeby Asia wcieliła się w jej postać w filmie biograficznym. Dodatkowo restauratorka widziałby w tej produkcji… Antka Królikowskiego.

 Jest fanką jego humoru… Nie wie jednak, czy w obecnej sytuacji ta dwójka mogłaby pojawić się razem na planie – powiedziała „Super Expressowi” osoba z jej otoczenia.

Piękna aktorka zdążyła się już odnieść do tych rewelacji. Zaopatrzyła się w egzemplarz gazety i nagrała krótkie wideo. Powiedziała w nim, że nie słyszała o takiej propozycji, jednak z chęcią by z niej skorzystała.

Niestety nic mi o tym nie wiadomo, chociaż nie ukrywam, że z przyjemnością zagrałabym panią Magdę Gessler – zakomunikowała fanom i opinii publicznej.

Dodatkowo oznaczyła oficjalne konto Magdy, by ta mogła zobaczyć jej odpowiedź.

Jak myślicie, czy Joanna Opozda rzeczywiście wcieli się w tę rolę?

Film o Magdzie Gessler

Film biograficzny o restauratorce ma się opierać na jej książce autobiograficznej pt. Magda.

W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety – utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa… rzeczy które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie –  Gessler ostatnio opowiedziała o popełnionym przez siebie dziele.

Autorka książki ma być reżyserką nowego obrazu.


Magda Gessler

Magda Gessler

Joanna Opozda reaguje na doniesienia prasy

Joanna Opozda reaguje na doniesienia prasy

Magda Gessler. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Magda Gessler. Gwiazdy Dzień Dobry TVN na planie MasterChefa

Komentarze

 • Anna pisze:

  Co za poroniony pomysł. Joanna Opozda spokojnie może graç młodą BB , do roli Magdy Gessler musiałaby się bardzo oszpecić. Po co? Gdzie słowiańska szlachetna uroda Opozdy a gdzie uroda Gessler?

 • Gość pisze:

  Podobizna zadna..

 • Gość Felixa pisze:

  Pani Opozda jest niezwykle piękną i bardzo zgrabną kobietą a Gessler to po prostu spasiona obleśna baba. Nie można jednej z najładniejszych Polek obsadzać w roli paskudnego babsztyla. Zabraniamy /razem 7 osób/.

 • Gość Ważka pisze:

  Starszawa, otyła kobieta z przerobioną twarzą i koszmarną peruką. Po prostu emerytka – straszydło.
  Poza tym jej język pełen wulgaryzmów, poniżanie ludzi i te kiczowate wdzianka to jakiś obciach. Udawanie kogoś kim się nie jest i nieustanne lansowanie nieudolnych dzieci to po prostu żenujące. Ta cała książka to jedno wielkie kłamstwo i kreowanie siebie na gwiazdę. Żadna aktorka nie powinna maczać rąk w takim przedsięwzięciu.

 • Gość pisze:

  Teraz wszędzie jej pełno,ja mam jej dość,oby p.Magda nie współpracowała z Aśka bo napewno tego filmu nie obejrzę

 • Gość pisze:

  Matka ładniejsza od córki a zazwyczaj jest odwrotnie szkoda

 • Gość Nela pisze:

  No Magda taka piękna nie jest i jak sądzę nie była.A Asię stać na profesjonalizm zawodowy i może by zagrała z Antkiem

 • Gość pisze:

  Ale Opozda jest piękna …..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×