Szukaj

Antkowi opadnie szczęka! Joanna Opozda w bikini rozpala wyobraźnię. Oj, ma co pokazywać

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Joanna Opozda nie ma zamiaru rozpaczać po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Aktorka od kilku dni wypoczywa na Madagaskarze. Właśnie pokazała swoje piękne kształty w bikini. Antek ma czego żałować! 

Joanna Opozda to aktorka doskonale znana widzom z serialu Pierwsza miłość. Od wielu lat wciela się tam w postać Jowity, a z biegiem czasu jej wątek stał się jednym z głównych. Kilka miesięcy temu młoda gwiazda była na każdej okładce kolorowego pisma, a to za sprawą swojego związku z Antkiem Królikowskim. Zaledwie kilka dni wcześniej kochliwy aktor rozstał się ze swoją poprzednią dziewczyną, czyli Kasią Dąbrowską, a prasa już rozpisywała się o tym, że jego serce znowu jest zajęte.

Wszystko okazało się prawdą, co potwierdził sam Antek, nazywając Joasię „swoją dziewczyną”. Za kilka dni w social mediach pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia z wypadu do klubu. Później zakochani przestali się kryć ze swoim uczuciem i dodawali kolejne fotki, a także na bieżąco informowali o tym, co słychać w ich związku. Wydawało się, że tym razem Królikowski znalazł kobietę, z którą połączyło go coś szczególnego. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Joanna Opozda rozpala wyobraźnię zdjęciem w bikini

Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów było oświadczenie, które tuż przed końcem roku pojawiło się na profilu Opozdy na Instagramie. Aktorka poinformowała, że rozstała się z Królikowskim i życzy byłemu chłopakowi wszystkiego, co najlepsze. Sama po nowym roku postanowiła odpocząć od medialnego szumu i odreagować rozstanie wyjeżdżając na egzotyczne wakacje.

Joanna aktualnie znajduje się na Madagaskarze, skąd publikuje coraz to piękniejsze zdjęcia. Tutaj jednak nie krajobraz jest główną gwiazdą, a Joasia, która zachwyca swoimi kształtami w bikini. Właśnie na jej profilu możemy podziwiać kolejny kadr, na którym eksponuje to, co ma najlepsze. W opisie do fotografii dodała jedynie kilka emotikonów.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Zachwycają się piękną pogodą i zgrabną aktorką. Wielu z nich twierdzi też, że Antek ma czego żałować.

  • Gorąca z Pani kobieta.
  • Ale figura.
  • Figura petarda. Antek nie wie, co stracił.
  • Figura marzenie. Piękna.

Joanna na tym zdjęciu wygląda zjawiskowo i widać, że wakacje zdecydowanie jej służą, a obłędnych kształtów i pogody zdecydowanie można jej pozazdrościć.


Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda na Madagaskarze

Joanna Opozda na Madagaskarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×