Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali się na ślub siostry aktora. Pięknie wystylizowani cieszyli się wielkim dniem Julii

Antek Królikowski i Joanna Opozda na weselu Julii Królikowskiej

Antek Królikowski i Joanna Opozda na weselu Julii Królikowskiej

Joanna Opozda i Antek Królikowski byli gośćmi na ślubie i weselu Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka. Jak wyglądali?

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich polskiego show-biznesu tego sezonu, a także bardzo zaskakującym, bo mimo plotek, że uroczystość się zbliża, narzeczonym długo udało się wszystko zachować w sekrecie. Ostatecznie ślubowali sobie 7 sierpnia w sobotę w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Państwo młodzi pojawili się w kościele chwilę przed godz. 17:00. Powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w obecności rodziny i przyjaciół.

Wesele zorganizowano w ogromnym pałacu w Zdunowie, który może pomieścić nawet 200 osób (zdjęcia tutaj). To w tym pięknym miejscu nowożeńcy bawili się do białego rana w otoczeniu rodziny i przyjaciół, z którymi zdecydowali się dzielić ten dzień. Zaprosili osoby z pierwszych stron gazet, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Agnieszka Mrozińska, Małgorzata Rozenek, Marina, Radosław Majdan czy Tomasz Oświeciński.

Obecnie młodzi małżonkowie mogą w spokoju rozkoszować się czasem spędzonym tylko we dwoje, z czego skrupulatnie korzystają. Nie mogło jednak ich zabraknąć na ślubie siostry Antka. Pięknie wystylizowani towarzyszyli Julii Królikowskiej w jej wielkim dniu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie Julii Królikowskiej

W sobotę 11 września w rodzinie Królikowskich był kolejny powód do radości. Tym razem ślub brała młodsza siostra Antka, Julia, która, jak donosiła prasa, dla swojej mamy przełożyła planowaną na sierpień uroczystość.

Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować – zdradziła sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Ceremonia odbyła się w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Pierwszymi ujęciami pochwalił się sportowiec Wojciech Kopeć, dzięki któremu wiemy, jak pięknie wyglądała panna młoda.

Nie mniej korzystnie prezentowali się Joanna Opozda i Antek Królikowski, których nie mogło zabraknąć na ślubie i weselu, które odbyło się w plenerze. Asia opublikowała relację na Instagramie z drogi na uroczystość. Brat Julii postawił na klasykę, a jego żona na piękną suknię w biało czarny print. Dobry humor ich nie opuszczał i z pewnością byli mniej spięci niż podczas własnej ceremonii. Zajrzyjcie do galerii.


Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×