Julia Królikowska wzięła ślub! Zdjęcia z ceremonii pojawiły się w sieci. Jaka piękna panna młoda!

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub. Zdjęcia pary młodej pojawiły się w mediach. Wielka radość w rodzinie Królikowskich.

Rodzina Królikowskich po trudnym czasie po śmierci Pawła Królikowskiego w końcu ma kilka powodów do radości. Ponad miesiąc temu bawili się na weselu Antka, który długo nie mógł się ustatkować i uchodził za jednego z najbardziej kochliwych mężczyzn w branży. Dopiero po kilku głośnych związkach znalazł przystań u boku Joanny Opozdy.

Chociaż ich relacja była bardzo burzliwa i na jakiś czas nawet się rozstali, to postanowili dać sobie kolejną szansę. Antek już nie chciał wypuścić ukochanej z rąk i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Zdjęcia z ich ślubu i wesela błyskawicznie obiegły media.

W sobotę za mąż wyszła Julia Królikowska. Miesiąc po starszym bracie powiedziała sakramentalne tak. Zobaczcie zdjęcia.

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska już od pierwszych chwil życia występuje w serialu Klan. Gra tam u boku swojej mamy – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej – wcielając się w jej serialową córkę. W ostatnim czasie coraz rzadziej pojawia się w telenoweli i skupia się na swoim życiu.

Na co dzień siostra Antka Królikowskiego studiuje medycynę. W niedalekiej przyszłości planuje zostać lekarzem. Kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim chłopakiem – starszym o 11 lat Jakubem Nowakiem. Jak donosiło Życie na gorąco, ślub miał się odbyć już w sierpniu. Ze względu na starszego brata i jego plany, Julia i jej narzeczony zdecydowali się przesunąć swoją ceremonię:

Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować – zdradziła sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Magazyn doniósł też, że ślub będzie 11 września i tak też się stało. W sieci właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z uroczystości. Ceremonia odbyła się w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie.

Pierwszymi ujęciami pochwalił się sportowiec Wojciech Kopeć. To dzięki niemu wiemy, że panna moda postawiła na śnieżnobiałą suknię z wycięciem na plecach i długim welonem. Wyglądała zjawiskowo, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Wesele natomiast odbyło się w plenerze w rozstawionych namiotach. Każdy szczegół był idealnie dopracowany. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Kim jest Jakub Nowak, mąż Julii Królikowskiej?

Jakub Nowak starannie chroni swoje życie prywatne. Stroni od kamer, nie zamieszcza wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Jest o 10 lat starszy od żony. Zajmuje się sportem, a dokładniej jest lekkoatletą, specjalizującym się w biegach średnich oraz długich. Reprezentuje Polskę i jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Z rodziną Królikowskich łączy go nie tylko Julia, bowiem jest także prezesem fundacji, która od kilku lat współpracuje przy organizacji Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju.


Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×