Joanna Opozda wróciła do pracy. Pojawiła się na planie serialu. Z kim pozuje? To cios prosto w Antka Królikowskiego

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda przywitała się z fanami prosto z trasy na plan serialu. Zapozowała bez makijażu i pokazała promienną cerę. Kogo spotkała w pracy? Antek Królikowski może nie być zadowolony. 

Joanna Opozda ma za sobą bardzo trudny czas. Gwiazda w zeszłym roku wzięła ślub z Antkiem Królikowskim, a para kilka tygodni później ogłosiła, że na świat przyjedzie ich pierwsze dziecko. Vincent urodził się pod koniec lutego, a czas oczekiwania na narodziny chłopca był dla aktorki szczególnie trudny. Towarzyszyły jej liczne problemy ze zdrowiem, a jeszcze zanim pojawiła się na porodówce, rozstała się z mężem, w którego życiu miała pojawić się inna kobieta.

Asia tuż po tym, jak wróciła z synkiem do domu, ponownie zaczęła publikować na Instagramie. Z czasem też pojawiła się na pierwszych branżowych imprezach. W jednym z wywiadów przyznała, że nie mogła zrobić sobie dłuższego urlopu macierzyńskiego, a sytuacja życiowa zmusiła ją do szybkiego powrotu do pracy. Dzisiaj o poranku wyruszyła na plan zdjęciowy.

Joanna Opozda na planie serialu

Joanna odkąd skończyła szkołę teatralną, nie może narzekać na brak pracy. Aktora od lat gra w serialu Pierwsza Miłość, ale też regularnie widujemy ją w innych produkcjach. Przez wiele miesięcy ze względu na ciążę nie pojawiała się przed kamerami. Teraz gdy Vincent ma już 4 miesiące, ponownie zawitała na plan. Już wczesnym rankiem wrzuciła do sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć ją bez grama makijażu w drodze do pracy.

Wracam na plan zdjęciowy. Kurczę po takim czasie – powiedziała uśmiechnięta do fanów.

Asia nie tylko pochwaliła się promienną cerą bez grama makijażu, ale w kolejnych snapach udostępniła zdjęcie z Aleksandrą Domańską. Wiadomo, że gwiazda gra w nowym serialu Polsatu, czyli Mecenas Porada, gdzie niesfornym mężem tytułowej bohaterki jest właśnie Antoni Królikowski. Czy to może sugerować, że Asia również dołączyła do obsady tej produkcji? Tego nie wiemy, ponieważ nie zdradziła, na jakim planie pracuje. Pozostaje czekać na nowe odcinki i przekonać się na własne oczy.

To może być prawdziwy cios dla Antka, który praktycznie zniknął z show-biznesu, a jak widać, jego serialowa i prawdziwa żona znakomicie się dogadują. Przypomnijmy, że we wspomnianej produkcji jego bohater również nie ułożył sobie życia u boku granej przez Aleksandrę pani mecenas.


Joanna Opozda bez makijażu

Joanna Opozda bez makijażu

Joanna Opozda bez makijażu

Joanna Opozda bez makijażu

Joanna Opozda i Aleksandra Domańska

Joanna Opozda i Aleksandra Domańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×