Seksbomba z „Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym” zmieniła się nie do poznania! Teraz to inna osoba!

Joanna Naturalny jak się zmieniła

Jak zmieniła się Joanna Naturalny?

Joanna Naturalny obecnie mieszka w Nowej Zelandii, wychowuje dwoje dzieci i ma nowego męża. Seksbomba odcięła się od kontrowersyjnej przeszłości. Czym obecnie zajmuje się bohaterka Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Joanna Naturalny to seksowna blond piękność, którą starsi widzowie mogą kojarzyć z kontrowersyjnego erotycznego cyklu emitowanego w TVPBallada o lekkim zabarwieniu erotycznym. Gdy serial był hitem telewizyjnym, śliczna Joanna miała 27 lat i wyglądała szokująco jak na tamte czasy. Joanna po emisji dokumentu otrzymała mnóstwo propozycji na kontynuowanie swojej burzliwej kariery medialnej, jednak zrezygnowała ze wszystkich ofert.

W 2010 roku małżonka Joanny oskarżono o werbowanie kobiet do pracy w zagranicznych klubach, gdzie zmuszano je do nierządu. Naturalny natychmiast rozstała się z mężem, wyjechała do Nowej Zelandii, gdzie ponownie wyszła za mąż za Matta, który jest Nowozelandczykiem.

Joanna w swoich wywiadach wyznała, że po emisji pierwszego odcinka poczuła się wręcz oszukana:

Serial miał tylko pozornie opowiadać prawdę o agencjach, między innymi o tej, którą prowadziłam z mężem. W dokumencie wykreowano nową, gorszą, bardziej bulwersującą rzeczywistość – czytamy.

Zawiedziona Joanna Naturalny po przeprowadzce do Nowej Zelandii zajęła się promowaniem zdrowego stylu życia, wegetarianizmu i witarializmu. Celebrytka prowadzi swój blog Chooselife.pl, a nawet napisała książkę Niech Twoje ciało będzie Twoją świątynią.

Obecnie seksowna Joanna Naturalny to Joanna Wilson-Balaklejewska. Na jej blogu można wyczytać:

Przede wszystkim jestem mamą. Rola matki to najważniejsza rola do wypełnienia. Kiedy patrzę na moją córeczkę, jak z małego dziecka przemieniła się w pewną siebie dziewczynkę – pękam z dumy. Mój malutki syn Synny dopiero wchodzi w życie. Chcę, aby było one dla moich dzieci wspaniałą przygodą.

Zatem Joanna ma dwoje dzieci: syn Sunny ma obecnie 7 lat, a jego starsza siostra Zuzanna to śliczna nastolatka, która zna program erotyczny swojej mamy.

Moja córka jest nastolatką, ma dostęp do internetu, cały program traktuje z przymrużeniem oka. Wie, że jest telewizja i życie poza nią. Mamy bardzo dobry kontakt, rozmawiamy o wszystkim. Dzieci bardzo mnie kochają. Zuzia wie, że film to tylko skrawek mojego życia. Film to przeszłość, liczy się chwila obecna – wyznała Joanna w rozmowie z Paulą Rodak.

Joanna Naturalny obecnie ma 43 lata, jak sama twierdzi, wreszcie jest szczęśliwa.

Pamiętacie jej karierę medialną?

Zainteresowanych tematem kontrowersyjnego programu TVP sprzed lat zachęcamy do obejrzenia dokumentu dziennikarki Pauli Rodak:

Gulczas zabrał syna do „Dzień Dobry TVN”! Paparazzi przyłapali ich pod studiem. Ale przystojniak!

Klaudiusz Ševković świętuje urodziny swojej dorosłej córki! Słodka Vanessa wyrosła na zjawiskową modelkę!

Dido 15 lat temu znał cały świat. Jak wygląda dzisiaj i co się z nią stało? Nieźle się zmieniła


Joanna Naturalny wyjechała z Polski do Nowej Zelandii

Joanna Naturalny wyjechała z Polski do Nowej Zelandii

Jak zmieniła się Joanna Naturalny?

Jak zmieniła się Joanna Naturalny?

Joanna Naturalny obecnie

Joanna Naturalny obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×