Joanna Moro wybrała się na egzotyczne wakacje i całkiem odpłynęła. Zamieściła serię wpisów, za które zebrała ostre cięgi od fanów

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro przebywa na wakacjach w Hiszpanii. Na bieżąco dzieli się relacjami z wczasów. Jej ostatnie zachowanie nie przypadło do gustu niektórym fanom.

Joanna Moro w ostatnim czasie przyleciała do Hiszpanii. Zabrała ze sobą swoją najmłodszą córkę – Ewę. Aktorka przez cały wyjazd epatuje na Instagramie zdjęciami z wycieczki. Niektóre wpisy dodane przez gwiazdę seriali zdenerwowały internautów. W jaki sposób Moro udało się sprowokować użytkowników Instagrama do pisania nieprzychylnych komentarzy? Wszystko przez… coaching.

Joanna Moro poucza ludzi na Instagramie

Moro podzieliła się na InstaStories wakacyjnymi zdjęciami, które „udoskonaliła”, dodając do nich coacherskie opisy. Pisała m.in.:

Nie traktuje wyjazdów jako wakacje, tylko normalność, życie… Każdego co innego ładuje w życiu. Dla mnie to moja codzienność, każdy ma wybór.

Powyżej zacytowany wpis, niestety, nie był ostatnim, którym aktorka uraczyła interanutów.

Dużo moich znajomych w ostatnim czasie wyjechało z Polski – pandemia pokazała, że nie ma co się bać zmian. Zmiany rozwijają nas, pchają do przodu, uczą ;). Może nie jest powiedziane, że wszystko będzie łatwo i gładko, ale czy o to w życiu chodzi? – napisała przy zdjęciu dodanym chwilę później.

Seria jej publikacji została przyjęta przez fanów w niezbyt wybredny sposób. Jedna z pań napisała do niej w wiadomości prywatnej:

Jak śpisz na pieniądzach, to lataj po świecie.

Moro nie przepuściła internautce i odpisała jej:

Nie znam ludzi, którzy śpią na pieniądzach ;). Ci, którzy pracują, mają tyle, ile im potrzeba do szczęścia. Zaufaj Ty też możesz mieć wszystko, czego naprawdę chcesz – tylko realizuj to i dąż do celu.

Opinia krytyczki tak rozzłościła aktorkę, że poświęciła jej jeszcze dodatkowy filmik na InstaStories. Mówiła w nim:

To jest niesamowite, jak ludzie są różni. Jeżeli się człowiekowi nie podoba to, co ja robię, to po co ogląda? Nie wiem, naprawdę. Do widzenia pani! Niech pani żyje dalej w swojej gnuśności, złości i zazdrości.

Bohaterka tekstu chyba nie bardzo wzięła sobie do serca ripostę jednej z fanek. W dalszym ciągu zasypała Instagrama zdjęciami i filmikami wideo. Pod jednym z nich napisała:

Macie jakieś pytania dotyczące naszej wycieczki na Majorkę? 😉 w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć 😉

Ewentualnie pytania można zadawać celebrytce pod poniższym linkiem. Być może zechce się ona podzielić z wami innymi sposobami na osiągnięcie sukcesu.

Jak oceniacie coacherską działalność Joanny Moro? Czy rzeczywiście życie jest tak proste, że wystarczy tylko czegoś chcieć, aby coś osiągnąć, zarobić większe pieniądze, czy polecieć na wymarzone wakacje na Majorkę? Jak zwykle, zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi opiniami w sekcji komentarzy.


Skrin z InstaStories Joanny Moro

Skrin z InstaStories Joanny Moro

Skrin z InstaStories Joanny Moro

Skrin z InstaStories Joanny Moro

Skrin z InstaStories Joanny Moro

Skrin z InstaStories Joanny Moro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×