Joanna Moro pokazała zdjęcie z młodszą siostrą. Ich podobieństwo jest uderzające. „Jak bliźniaczki wyglądacie”

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro pojechała na Litwę, by odwiedzić najbliższą rodzinę. W sieci opublikowała zdjęcie z młodszą siostrą Kamilą. Fani przecierają oczy ze zdziwienia. Ich podobieństwo jest uderzające. 

Joanna Moro to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda zadebiutowała na ekranie już wiele lat temu, a sławę przyniosła jej rola Anny German. W biograficznym serialu TVP wcieliła się w utalentowaną piosenkarkę i tym samym zyskała ogromną sympatię fanów. Od tamtej pory zdecydowanie nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Regularnie brała udział w nowych projektach i grała role w kolejnych serialach.

Popularność, jaką przyniósł jej uznany przez widzów TVP format, szybko zaowocowała także w social mediach. Joasia jest bardzo aktywna w sieci, gdzie nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Pokazuje tam kulisy swojego rodzinnego życia, a przy opiece nad trojgiem dzieci zdecydowanie ma co robić. Nie kreuje w sieci idealnego życia i nie krępuje się nawet tym, gdy w jej domu panuje spory bałagan.

Joanna Moro na zdjęciu z siostrą. Wyglądają jak bliźniaczki

Joanna Moro razem z mężem Mirosławem Szpilewskim doczekała się trojga dzieci. Para ma dwóch starszych synów: Jeremiego i Mikołaja oraz najmłodszą córeczkę Ewę, która nie skończyła jeszcze dwóch lat. Aktorka uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną i chętnie chwali się w sieci tym, jak wygląda jej czas wolny u boku męża i dzieci. Teraz na jej profilu pojawił się także kadr, na którym pozuje z siostrą.

Asia udostępniła w sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją z młodszą siostrą Kamilą. Podobnie jak aktorka ona też kilka miesięcy temu została mamą. Chociaż Moro w opisie do zdjęcia zwraca uwagę na różnice w wychowaniu dzieci w Polsce i na Litwie, to i tak fani patrzą na Kamilę. Uwagę na fotografii opublikowanej przez gwiazdę przykuwa ogromne podobieństwo sióstr. Wyglądają dosłownie jak bliźniaczki.

Na Litwie dzieci są chowane w trochę innym duchu – mam wrażenie, ze większe wymagania są im stawiane, w większym posłuszeństwie względem rodziców, na start obracają się w kraju z trzema językami – litewski, rosyjski, polski!

Fani oczywiście nie przeszli obojętnie wobec tej publikacji i nie mogą się nadziwić podobieństwem dwóch młodych mam. Wszystko wyrazili w komentarzach.

  • O matko jakie jesteście podobne.
  • Jak bliźniaczki wyglądacie.
  • Ależ jesteście do siebie podobne siostrzyczki.
  • Nałóżcie obie kapelusze, zamieńcie się na chwilę dziećmi i nikt Was nie odróżni.

Trzeba przyznać, że podobieństwo Joasi i Kamili jest wręcz uderzające. Śmiało mogłyby uchodzić za bliźniaczki.


Joanna Moro z siostrą

Joanna Moro z siostrą

Joanna Moro z siostrą

Joanna Moro z siostrą

Joanna Moro z siostrą

Joanna Moro z siostrą

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf nie ma lekko kogo obchodzą darczyncy i inne darmózjady kazdy chce tylkó to co uczciwie zarobił 1tryliard€ + vat + premia a reszta kwestia pogody i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×