Joanna Moro ma w domu gruby bałagan. Pokazała go na Instagramie. Czy trójka dzieci jest wymówką dla takiego nieporządku?

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro postanowiła zaprezentować w sieci, jaki bałagan panuje w jej mieszkaniu. Przy trójce dzieci doczekała się sporego rozgardiaszu. Nie ma problemu z tym pokazać, że świat nie jest idealny.

Joanna Moro to aktorka, której największą popularność przyniósł udział w serialu o Annie German. Zagrała w nim tytułową rolę, za co nie tylko pokochali ją krytycy, ale także telewidzowie. Gwiazda, mimo że regularnie pojawia się w nowych produkcjach czy na deskach teatru, to prowadzi także bardzo udane życie rodzinne. Aktorka 12 lat temu została żoną Mirosława Szpilewskiego. Para tworzy bardzo szczęśliwy związek i próżno szukać w ich życiu skandali z pierwszych stron gazet.

Zakochani doczekali się trójki dzieci. Wspólnie wychowują dwóch starszych synów – Mikołaja i Jeremiego, oraz córeczkę Ewę, która przyszła na świat w zeszłym roku. Aktorka, a przede wszystkim mama, jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się z fanami kulisami prywatnego życia. Tym razem opublikowała na Instastory, to jak wygląda jej kuchnia.

Joanna Moro pokazała bałagan w mieszkaniu

Joanna Moro należy do tych gwiazd, które karierę sceniczną łączą z aktywną działalnością w social mediach. Gwiazda chętnie pokazuje, jak wygląda jej codzienność jako żony, mamy i tak zwanej kury domowej. Nie zwykła przy tym owijać w bawełnę. Aktorka nie chce upiększać swojego życia i dostosowywać go do instagramowych standardów.

Podczas krzątaniny w kuchni i przygotowywania posiłków nie ukrywa, że potrafi razem z dziećmi zrobić niezły bałagan. Nie lepiej jest także w salonie, gdzie znajduje się mnóstwo dziecięcych zabawek. Aktorka nie wstydzi się jednak pokazać fanom nieidealnych wnętrz.

I tak to jest proszę państwa w domu, w którym są dzieci – stwierdziła gwiazda.

Nie da się ukryć, że przy trójce pociech ciężko o idealny porządek jak z katalogu. Już wcześniej  fanki pochwalały Joannę za to, że nie boi się pokazać rozgardiaszu, który panuje w jej mieszkaniu, przyznając, że też często nie dają rady ogarnąć wszystkiego na raz.


Joanna Moro pokazała bałagan

Joanna Moro pokazała bałagan

Joanna Moro pokazała bałagan

Joanna Moro pokazała bałagan

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Komentarze

 • Gość pisze:

  A wystarczy wrzucić naczynia do zmywarki ew zlewu jeśli akurat zmywarka myje, rzeczy w salonie ustawić sensownie i jest git. Mam dwoje dzieci, pracuje i nigdy nie miałam takiego bałaganu. Nie jest perfekcyjnie czysto, ale nie wstyd mi gdy wpadnie ktoś bez zapowiedzi.

 • Gość pisze:

  Flejtuch

 • Gość pisze:

  Zamiast durnych fotek, na które szkoda czasu ściera i trochę posprzątam kobieto.

 • Półka pisze:

  Pokazała prawdę jeżeli 5 osób zje posiłek i jeszcze każdy coś wypije plus garnek , patelnia co tam jeszcze jest potrzebne to zaraz po obiedzie tak kuchnia może wyglądać. Nie pokazuje przekłamanych zdjęć pomieszen innych gwiazdek gdzie wszystko się błyszczy non stop. Bo z dziećmi tak domy nie wyglądają cały czas.

 • Gość pisze:

  Wow! I co, lepiej Ci po tym jak pokazałaś swoją wyższość? Na szczęście Pani Joanna nie musi dowartościować się kosztem innych. Zgadnij kto w tej sytuacji wypada lepiej Pani Perfekcyjna?

 • Gość pisze:

  Ja się jej nie dziwię. Mam jedno i czasem nie ogarniam bo po całym dniu wole usiąść i odreagowac na kanapie zamiast zapieprzac na szmacie

 • Gość pisze:

  Jest sie czym chwalic…

 • Gość pisze:

  Widać bałagan bo jest bałaganiarą. Jeśli dobrze czuje się w takim otoczeniu to ok. Ja nie lubię nieporządku i na bieżąco odkładam rzeczy na swoje miejsce.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×