Szukaj

Dom Joanny Moro tonie w bałaganie. Gwiazda pokazała warunki, w jakich mieszka. „Tak wygląda normalne życie”

Joanna Moro, bałagan w domu

Joanna Moro, bałagan w domu

Joanna Moro to gwiazda, która jest bardzo aktywna w social mediach. Chętnie pokazuje tam kulisy swojego życia prywatnego. Nie miała oporu, by dodać zdjęcia wielkiego bałaganu. 

Joanna Moro to aktorka, której największą popularność przyniósł udział w serialu o Annie German. Zagrała w nim tytułową rolę, za co nie tylko pokochali ją krytycy, ale także telewidzowie. Gwiazda, mimo że regularnie pojawia się w nowych produkcjach czy na deskach teatru, to prowadzi także bardzo udane życie rodzinne. Aktorka 12 lat temu została żoną Mirosława Szpilewskiego. Para tworzy bardzo szczęśliwy związek i próżno szukać w ich życiu skandali z pierwszych stron gazet.

Młoda aktorka doskonale spełnia się także w macierzyństwie. Niedawno po raz trzeci została mamą. Jej córeczka, Ewa, ma też dwóch starszych braci – Mikołaja i Jeremiego. Mama trójki jest też bardzo aktywna na Instagramie. To tam dzieli się z fanami nie tylko kolejnymi zawodowymi krokami, ale także tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Podczas kwarantanny i czasu pandemii wiele znanych osób stało się jeszcze bardziej aktywnych w sieci. W ten sposób chcieli oni podtrzymać kontakt ze swoimi obserwatorami, ale także nieco umilić im ten ciężki czas. Zdecydowanie należy do nich Joanna Moro.

Joanna Moro pokazała bałagan w swoim mieszkaniu

Aktorka chętnie dodaje zdjęcia, na których odkrywa rąbka tajemnicy ze swojej codzienności z trójką dzieci. Na kanale, który prowadzi w social mediach, mogliśmy zobaczyć kadry z wydarzeń takich jak chrzest jej córeczki czy komunia jej syna Mikołaja. Wiadomo, że życie Joanny to nie tylko Instagram i dopracowane w szczegółach posty. Gwiazda postanowiła pokazać, że tak naprawdę jej świat nie jest perfekcyjny, a w mieszkaniu często gości bałagan.

Dzisiaj rano na jej profilu pojawiły się zdjęcia i nagrania prosto z kuchni, w której przygotowywała posiłek dla całej rodziny. Nie brakowało tam brudnych naczyń i rozgardiaszu. Post aktorki spotkał się jednak z wielkim uznaniem wśród jej fanek.

Selfie z bałaganem – wywołało wczoraj mnostwo pozytywnych opinii ! No to wrzucam na walla. Niech Wam będzie miło. A ja leniwie ubieram się, przeciągać i zaczynam ten wspaniały dżdżysty, zimny, pochmurny, szary dzień !!!! Razem damy radę. Poproszę tutaj o wzajemną adorację pod postem, że damy radę, kto jak nie my, że już za parę dni wyjdzie słońce, że w sumie cieszmy się, że jesteśmy w domu, a nie na dworze i że sprzątanie jest przecież super !!!!
Wczoraj i przedwczoraj po prostu było gotowanie, a jak jest gotowanie, to są gary i to jakie smaki… Miłego dnia nam wszystkim mimo przeciwności.

Obserwatorki Joanny bardzo entuzjastycznie zareagowały na jej publikację przedstawiającą kuchenny bałagan.

  • I tak wygląda normalne zycie. Bez ściemy.
  • Uwielbiam Panią za autentyczność. Każda mama czasem ma bałagan.
  • Dom to nie muzeum. Musimy czuć się w nim dobrze i swobodnie.
  • Jak gotuję, to też tak mam. To normalne.
  • Brawo. Wkońcu jakaś gwiazda pokazałą, jak wygląda normalne życie.

My również gratulujemy Joannie odwagi. Nie każda gwiazda zdecydowałaby się na pokazanie swojej kuchni w takim stanie.


Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×