Szukaj

Joanna Moro uczciła komunię syna w domu. Pokazała zdjęcia z przyjęcia. Tak mieszka na co dzień

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro pokazała kolejne zdjęcia z Pierwszej Komunii swojego syna. Gwiazda urządziła skromne przyjęcie we własnym mieszkaniu. Były na nim tylko najbliższe osoby. 

Joanna Moro w styczniu tego roku po raz trzeci została mamą. Pierwszym zdjęciem córeczki Ewy pochwaliła się już kilka dni po porodzie. Dziewczynka ma również dwóch starszych braci Jeremiego i Mikołaja. Podczas kilkutygodniowej kwarantanny dumna mama bardzo chętnie pokazywała zdjęcia z domowego zacisza. Mogliśmy zobaczyć, jak spędza czas z maleńką Ewą, oraz jak bawią się jej starsi synowie.

Gdy tylko zniesiono obostrzenia, gwiazda aktywnie korzysta z czasu spędzanego poza domem. Na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia ze wspólnych spacerów z dziećmi, oraz czasu spędzanego poza domem. Cała rodzina wybrała się wspólnie na urlop na Mazury i korzystała z utraconej na kilka tygodni wolności. Zaraz po powrocie Joanna rozpoczęła przygotowania do chrzcin swojej najmłodszej córeczki. Uroczystość odbyła się ze sporym opóźnieniem ze względu na panującą pandemię. Aktorka nie wyobrażała sobie bowiem, by w tym ważnym dniu zabrakło jej rodziców oraz siostry z rodziną. Wszyscy najbliżsi Moro mieszkają bowiem w Wilnie. Teraz w domu gwiazdy przyszła pora na kolejną piękną rodzinną uroczystość. Wczoraj odbyła się Pierwsza Komunia jej starszego syna.

Joanna Moro pokazała przyjęcie komunijne syna

Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie pokazuje fanom, jak wygląda jej życie prywatne. Wczoraj aktorka dodała pierwsze zdjęcia z Komunii swojego syna. Mogliśmy podziwiać jej piękną kreację, oraz to jak bardzo chłopiec jest podobny do swojej sławnej mamy. Dzisiaj Joasia pochwaliła się przyjęciem, które zorganizowała po uroczystości w kościele. Wszystko odbyło się w mieszkaniu aktorki i jej męża.

Przygotowania, święto i po świecie… Jak zawsze weekend nas rozemocjonowal, tyle spotkań, nowych doznań… Że jeden dzień można dać na luz, co myślicie ? Jak Wasze nastroje poniedziałkowe ? P.s. U nas lekki kacyk poweekendowy, choć ni grama alkoholu ;)))

Prawdopodobnie ze względu na panującą pandemię aktorka zdecydowała się jedynie na skromne przyjęcie w gronie najbliższej rodziny. Mieszkanie Joanny jest doskonale znane jej fanom, ponieważ często widać je w postach, które dodaje ona na swoim Instagramie. Goście mogli liczyć na słodki poczęstunek w postaci tortu.


Joanna Moro zdjęcia z Komunii syna

Joanna Moro zdjęcia z Komunii syna

Joanna Moro zdjęcia z Komunii syna

Joanna Moro zdjęcia z Komunii syna

Joanna Moro zdjęcia z Komunii syna

Joanna Moro zdjęcia z Komunii syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×