Szukaj

Joanna Moro z dziećmi na komunii syna. Fani pod wrażeniem jej kreacji i urody chłopca: „Mega podobny do pani”

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro dodała zdjęcie z komunii syna. Razem z dziećmi tworzą przepiękny obrazek. Fani rozpływają się pod zdjęciami.

Joanna Moro w styczniu tego roku po raz trzeci została mamą. Pierwszym zdjęciem córeczki Ewy pochwaliła się już kilka dni po porodzie. Dziewczynka ma również dwóch starszych braci Jeremiego i Mikołaja. Podczas kilkutygodniowej kwarantanny dumna mama bardzo chętnie pokazywała zdjęcia z domowego zacisza. Mogliśmy zobaczyć, jak spędza czas z maleńką dziewczynką, oraz jak bawią się jej starsi synowie.

Podczas trwania kwarantanny, gwiazda była obecna w social media i dodawała posty z domu. W momencie, gdy obostrzenia zostały zniesione, z wielką chęcią spędza czas poza domem. Cała rodzina w pierwszej kolejności wybrała się na Mazury, by tam cieszyć się przyrodą i wolnością. Aktorka podkreślała niejednokrotnie, że jedną z rzeczy, której najbardziej jej brakowało podczas zamknięcia, był kontakt z przyrodą.

Najbardziej jednak tęskniła za swoją najbliższą rodziną. Przypomnijmy, że Joanna pochodzi z Wilna i tam też mieszkają jej rodzice i siostra. Przez kilka miesięcy wszyscy nie mieli ze sobą kontaktu, co bardzo im doskwierało. Chrzciny maleńkiej Ewy były okazją do tego, aby w końcu cała rodzina mogła się spotkać. Chociaż uroczystość ze względu na pandemię odbyła się znacznie później, niż pierwotnie planowano, to w końcu wszyscy mogli być razem. Teraz przyszedł czas na kolejną rodzinną uroczystość.

Joanna Moro z dziećmi na komunii syna

Joanna Moro właśnie świętuje wielkie wydarzenie w życiu swojego syna. Chłopczyk przystąpił do pierwszej komunii świętej. Dumna mama podzieliła się zdjęciami z tej uroczystości na swoim profilu na Instagramie. Pozuje na nich razem ze swoimi dziećmi.

To był naprawdę bardzo emocjonujący i wzruszający dzień! Tak ważny w życiu dziecka – dziękujemy całej parafii kościółka „na Górce” za tak piękna uroczystość i przygotowania do przyjęcia sakramentu Komunii Świętej – napisała.

W zdjęciach pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zwrócili uwagę na podobieństwo syna i matki. To mały klon Joanny.

  • Joanna, syn cała Ty.
  • Pani syn jest bardzo do Pani.
  • Na zdjęciu z profilu to Pani klon.

Też zauważyliście ten fakt?


Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro - syn

Joanna Moro - syn

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×