Szukaj

Joanna Moro pochwaliła się ciężarną siostrą. W pierwszej chwili myśleliśmy, że to ona. Co za podobieństwo

Joanna Moro z młodszą siostrą

Joanna Moro z młodszą siostrą

Joanna Moro pochwaliła się zdjęciem z młodszą siostrą. To wszystko z okazji jej urodzin. Internauci prześcigają się w komentarzach. Siostry Moro wyglądają jak bliźniaczki!

Joanna Moro w styczniu tego roku po raz trzeci została mamą. Pierwszym zdjęciem córeczki Ewy pochwaliła się już kilka dni po porodzie. Dziewczynka ma również dwóch starszych braci Jeremiego i Mikołaja. Podczas kilkutygodniowej kwarantanny dumna mama bardzo chętnie pokazywała zdjęcia z domowego zacisza. Mogliśmy zobaczyć, jak spędza czas z maleńką Ewą, oraz jak bawią się jej starsi synowie.

Gdy tylko zniesiono obostrzenia, gwiazda zaczęła aktywnie spędzać czas poza domem. Cała rodzina w pierwszej kolejności wybrała się na Mazury, by tam cieszyć się przyrodą i wolnością. Aktorka podkreślała niejednokrotnie, że jedną z rzeczy, której najbardziej jej brakowało podczas lockdownu był kontakt z przyrodą. Najbardziej jednak tęskniła za swoją najbliższą rodziną. Przypomnijmy, że Joanna pochodzi z Wilna i tam też mieszkają jej rodzice i siostra. Przez kilka miesięcy wszyscy nie mieli ze sobą kontaktu, co bardzo im doskwierało. Chrzciny maleńkiej Ewy były okazją do tego, aby w końcu cała rodzina mogła się spotkać. Chociaż uroczystość ze względu na pandemię odbyła się znacznie później, niż pierwotnie planowano, to w końcu wszyscy mogli być razem.

Joanna Moro pokazała siostrę

Joanna Moro po zakończeniu kwarantanny zdecydowała się ochrzcić córeczkę. Wcześniej nie zdecydowała się na ten krok, ponieważ nie wyobrażała sobie, by w tym ważnym dniu zabrakło jej rodziny z Wilna. Zdjęciami z chrztu Ewy pochwaliła się w social mediach. Dzisiaj dodała jeszcze kilka kadrów, których wcześniej nie publikowała.

Wszystko z okazji urodzin jej siostry Kamili. Aktorka postanowiła za pomocą social mediów złożyć jej życzenia i napisać kilka ciepłych słów.

Moja Kochana siostra miała wczoraj urodziny !!! Ciesze się, że Cię mam. Choć jesteś młodsza i w dzieciństwie często darłyśmy koty – to teraz z podziwem i wielka duma patrzę, jak pięknie roztaczasz skrzydła miłości i swoją dobrą energią, charyzmą i pasją obdarzasz i zarażasz innych … Też bym tak chciała mieć wszystko poukładane w domu i w głowie jak Ty. 100 lat w miłości Mamusiu niebawem dużej rodziny !!! Kocham Cię bardzo.

Na zdjęciach widać, że rodzina Moro wkrótce znowu się powiększy. Młodsza siostra aktorki jest w zaawansowanej ciąży. Uwagę internautów zwróciło jednak uderzające podobieństwo sióstr.

  • Myslałam, że to Ty!
  • Ale jesteście do siebie podobne.
  • Tak podobne siostry, jak bliźniaczki.
  • Jesteście panie do siebie podobne, jak dwie krople wody.

Taki komentarzy pod postem Joasi jest dziesiątki. Nie można się dziwić, ponieważ aktorka i jej siostra wyglądają identycznie!


Joanna Moro pokazała siostrę

Joanna Moro pokazała siostrę

Joanna Moro pokazała siostrę

Joanna Moro pokazała siostrę

Joanna Moro pokazała siostrę

Joanna Moro pokazała siostrę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×